Srpen 2013

Rozhovor pro TV Guide 1. část

30. srpna 2013 v 20:09 | britain_xx |  Interviews
Dovolila jsem si pro vás přeložit rozhovor pro TV Guide. Rozhovor musel vzniknout někdy v těchto dnech, no, možná tak úplně nejčerstvější nebude, ale určitě vznikl až po skončení první série Orphan Black, proto vás varuji!! že rozhovor obsahuje velké spoilery k první sérii. Rozhovor je rozdělen na dvě části:)

TV Guide: Na konci první série jsme se dozvěděli, že klony jsou jakousi "ochrannou známkou", jak to bude se svobodou, volností ve druhé sérii?
Tatiana Maslany: Pro každou z klonů je to jiné. Je to v představě vlastnictví vlastního těla, což je pro každou ženu moc důležité. Takže je opravdu zajímavé, že každý z klonů se vlastně musí zabývat otázkami jako jsou: "Vlastním své tělo? Je tohle tělo opravdu mé? Kdo jsem pokud nevlastním své tělo? Kdo jsem jestli za mě někdo rozhoduje?" Sarah je opravdu silně rebelující osoba, takže jí opravdu nase-e, když jí někdo škatulkuje. Na druhou stranu, třeba Cosima je vším tím klonováním opravdu fascinovaná, ale to pouze kvůli vědě, protože tak může porozumět spoustě věcem, které provázely její život. Alison se tomu prostě přizpůsobila. Je fakt skvělé, že každá se s tím vypořádává po svém.

TV Guide: Bude pro Sarah teď hlavním cílem nalezení její dcety Kiry (Skyler Wexler) a pokusí se od všeho toho "svinstva" pryč?
Tatiana Maslany: Ano, myslím, že se bude snažit dát do pořádku svůj život a to určitě zahrnuje Kiru a Felixe.. a také paní S. ať je to cokoli, co má za lubem! (smích)

TV Guide: Jo! Co má za lubem?
Tatiana Maslany: Já vlastně nevím! Ale nemůžu se dočkat, až to zjistím! Maria (Doyle Kennedy - paní S.) je neuvěřitelně skvělá herečka!

TV Guide: Když Cosima začala vykazovat známky nemoci, začala jste být nesvá z toho, že už byste dál nemusela hrát její klon?
Tatiana Maslany: Jo, to určitě! Moc se o ní bojím. Nevím, co se s ní stane. Byla bych opravdu smutná z toho, kdybych ji ztratila.. je to opravdu napínák! Sázky na to, jestli ji uvidíme zemřít nebo ne, jsou dost vysoké. Panika, leží to před každým klonem - kdo bude další?! Jsou tak trochu.. nepostradatelné, ale pořád můžou zemřít.

TV Guide: Diváci už vědí, že Alisonina paranoia je oprávněná. Bude pořád paranoidní, nebo bude po podepsání smlouvy konečně v klidu?
Tatiana Maslany: Já si myslím, že Alison je úplně v pr--li. (smích) Je totálně v pr--eli. Moje oblíbená věc na Alison je, že neustále žije ve fázi popírání. Cití se tak jako že je doma. Ráda předstírá, že je všechno perfektní, že nic nemůže být perfektnější, než její život. Tohle je doslova ta nejhorší věc, která se jí mohla stát, ten podpis jí její život vzal, ale ona si myslí, že je všechni v pořádku. Očividně to tak nebude a jsem si jistá že jí uvidíme ještě ve spoustě zajímavých a nebezpečných situacích.

TV Guide: Jak si myslíte, že se bude cítit, až zjistí, že Aynsley (Natalie Lisinska) - kterou nechala zemřít - byla ve skutečnosti nevinná? Jak se jí bude žít, až zjistí, že ji doopravdy sleduje její manžel Donnie (Kristian Brunn)?
Tatiana Maslany: Myslím, že Alison by se na sebe měla opravdu začít soustředit, je to ta nejděsivější věc, jaká se jí mohla stát. Jestli tohle zjistí, tak to bude opravdu mega šok! A určitě se bude cítit strašně, bude jí žrát svědomí.


Musím říct, že tohle je opravdu zajímavý rozhovor, a určitě se těšte na druhou část! Ve druhé části rozhovoru se bude mluvit o Heleně, novém klonu Rachel, o cenách Emmy, a snad i něco o druhé sérii! :)

Parks and Recreation fotky z natáčení

30. srpna 2013 v 18:35 | britain_xx |  Parks and Recreation

Objevily se tři fotky z natáčení Parks and Recreation, kde bude Tatiana hostovat ve dvou epizodách. Na všech fotkách jí to náramně sluší. A fotky také vypovídají víc o její postavě.. vypadá to, že Tatianina postava bude doktorka.. nebo se bude alespoň pohybovat po nemocnici. Přemýšlím, že bych ten seriál snad začala sledovat, jen abych se mohla kouknout na Tatianu... nebo se prostě jenom kouknu na její dvě epizody?! :D

adya5PRW adbFkYUG adyMzLZL

O všem o ničem a o fotkách

27. srpna 2013 v 20:14 | britain_xx |  Admin

Zase se nám toho moc neděje, že ? Ale už se blíží září, přijde natáčení Orphan Black a také premiéra Tatianina nového filmu 'Cas and Dylan'. Tak vám alespoň něco důležitého řeknu, a ukážu vám dvě fotky! :)

Včera jsem trochu.. zlepšila? Snad zlepšila galerii, více jsem ji roztřídila a měla by být více přehlednější - jen kdyby do ní přibývalo více nových fotek. Občas mi připadá, jako by snad Tat žila v noře -_- .. :D Tak, snad budete s tímto podrobnějším rozdělením spokojeni. Ještě bych ráda nějak dořešila rubriky k jednotlivým filmům, ale to ještě musím promyslet.. :)

Dneska jsem viděla film 'An Education', ve kterém hraje hlavní roli herečka Carey Mulligan, o které má skvělý blog moje milé aff - Silver - její blog najdete zde, a pokud to zatím neznáte, nebo neznáte Carey, tak na tomto blogu o ní všechno najdete:) A najdete tam také od Silver úžasnou recenzi na film 'An Education' ! :)

Moc ráda bych poděkovala za vaše skvělé komentáře, hlavně moje milá affs:) Jste skvělí, jsem moc ráda, že sem chodíte, že jste si Tatianu a Orphan Black oblíbili. A vy, kdo ji ještě neznáte, doufám, že si ji zamilujete! :) Můžete se přihlásit do Tatianina FANKLUBU.

No, už vás nebudu dál otravovat, ale.. ještě vám chci ukázat dvě fotky. První je taková.. no, jsou to placky Orphan Black. Za jednu placku bych dala cokoli! :D A na druhé je maličká Tat!! :))) je rozkošná! Obě fotky můžete kliknutím zvětšit. :)

adlpySab acqaUnZ3

Fanklub Tatiany Maslany

27. srpna 2013 v 18:18 | britain_xx

Rozhodla jsem se, že na blogu zavedu Tatianin fanklub. Je to hlavně proto, protože opravdu chci, aby se o Tatianě co nejvíce lidí dozvědělo, protože.. prostě je velká herečka a bude ještě větší! A až ji každý bude znát, tak budu říkat.. "já jsem to říkala" .. :) pokud se tedy chcete přidat do fanklubu a ukázat tak, že víte, kdo je Tatiana Maslany, napište mi následující údaje:

1. Odkud Tatianu znáte?
2. Adresu blogu, na kterém bude umístěna ikonka


..::FANOUŠCI::..
*-Maggie-* - invisibles.blog.cz


Magazine Scans #5 | Now - September

27. srpna 2013 v 13:32 | britain_xx |  MS2012

V roce 2012 v září se Tat objevila také na titulce magazínu Now. Opravdu jí to sluší ! :) Škoda, že jsem nenašla i scany přímo z časopisu.. třeba je někde vyštrachám:)

acnWkLXA

Magazine Scans #4 | Teen Tribute - September /CZ translate/

27. srpna 2013 v 13:28 | britain_xx |  MS2012

V zářijovém čísle magazínu Teen Tribute z roku 2012 se objevila Tatiana - rovnou s rozhovorem. Na fotce je Tatiana ve filmu Picture Day. Dovolila jsem si pro vás rozhovor přeložit:)

acx9HVeq

Další střípky z FanExpa

27. srpna 2013 v 12:36 | britain_xx |  News and other

Mám pro vás další střípky z FanExpa v Kanadě. Jestli si ale myslíte, že se dozvíte nějaké novinky ze druhé série, tak jste na omylu.. :/ to se asi nestane. :D Jde spíš o taková... fakta:) Informace nejsou už z oficiálního panelu ale pouze z rozhovoru, který probíhal před - po (?) panelu. Taková informace, moderátor, který kladl otázky, měl na sobě kostým Snoopyho. ;)

Odpovědi pocházejí od tvůrců seriálu - Fawcetta a Mansona.

◘ Klonování ve skutečném životě? Podle tvůrců určitě špatný nápad, moderátorovi jasně řekli, že by určitě nechtěl potkat sám sebe v kostýmu Snoopyho! :)
◘ Orphan měl být původně film - a to již před deseti lety.
◘ Proč z filmu sešlo? Tvůrci měli napsanou pouze úvodní scénu, kdy se Beth zabije skokem pod vlak. Nevěděli, co dál s příběhem.
◘ Scénář proto nikdy nedokončili a tak z celého projektu sešlo.
◘ Jsou rádi, že se nakonec do projektu znovu pustili, ale nakonec jako do seriálu, ne do filmu, protože seriál má více možností a nemusí být celý příběh po dvou a půl hodinách ukončen.

No, ano.. taky si myslím, že seriál je lepší, ale kdo ví;)

Visitors 19. - 25. 8. 2013

26. srpna 2013 v 17:32 | britain_xx |  Visitors
Tohle jsou už aktuální statistiky z minulého týdne.. znovu opakuji, že si opravdu cením toho, že sem chodíte!:) a doufám, že se o Tatianě dozví co nejvíce lidí a čísla budou jenom stoupat. Děkuji VÁM.

Navstevnost za minuly tyden (19.8. 2013 - 25.8. 2013) je:
Pondeli: 11
Utery: 11
Streda: 13
Ctvrtek: 11
Patek: 5
Sobota: 15
Nedele: 14

Celkem: 80

Visitors 12. - 18. 8. 2013

26. srpna 2013 v 17:30 | britain_xx |  Visitors
Navstevnost za minuly tyden (12.8. 2013 - 18.8. 2013) je:
Pondeli: 27
Utery: 11
Streda: 16
Ctvrtek: 27
Patek: 22
Sobota: 21
Nedele: 14

Celkem: 138

Visitors 5. - 11. 8. 2013

26. srpna 2013 v 17:29 | britain_xx |  Visitors
Navstevnost za minuly tyden (5.8. 2013 - 11.8. 2013) je:
Pondeli: 13
Utery: 13
Streda: 9
Ctvrtek: 13
Patek: 6
Sobota: 13
Nedele: 29

Celkem: 96