Co jsme se dozvěděli na FanExpu

26. srpna 2013 v 14:36 | britain_xx |  News and other

Jak jistě víte, o víkendu proběhlo FanExpo v Kanadě - takový menší Comic Con. Orphan Black zde měl také svůj panel, Tatiana se ho však nezúčastnila. Nějaké fotky z Expa můžete najít, ale doufám, že přidám ještě další a trochu ten článek s fotkami lépe zorganizuju, protože se mi to jaksi... rozházelo :D Ale teď vám chci napsat, co všechno jsme se od tvůrvů dozvěděli o druhé sérii OB a tak celkově o seriálu!! mimochodem, animace jsou z Comic Conu, ne z Expa

1. Všichni milují Cosimu a Alison
Tvůrcům a hercům byla položena otázka, který klon se řadí mezi nejoblíbenější. Jasně vyhrály klony Cosima a Alison. Graeme Manson /tvůrce seriálu/ uvedl, že důvod, proč má tak rád klon Cosimy je ten, že tato postava je vlastně založena na jeho kamarádce - která současně spolupracuje na seriálu, pomáhá tvůrcům v otázkách, které souvisí právě s vědou. A proč si Dylan Bruce /Paul/ vybral Alison za svůj oblíbený klon? No, to je přece jasné - kalhoty na yogu!!

2. Herci nemají vůbec žádné ponětí o tom, co se ve druhé sérii stane
Tatiana se Expa zúčastnila pouze díky video zprávě, ve které fanoušky vyzvala, aby Fawcetta a Mansona /tvůrci/ dotlačili k tomu, aby jim prozradili něco o druhé sérii, protože ona i ostatní herci toho vědí asi tak tolik, jako my. Ačkoli Ajay a Morgan /kladli otázky/ tlačili na herce sebevíc, Hanchard /Art/ i Jordan /Felix/ trvali na tom, že prostě nic neví

3. S jistotou ale můžeme říct, že "možná" uvidíme více klonů
Tvůrci byli ale o něco vstřícnější, když přišlo na otázku, zda uvidíme více klonů. Fawcett se obrátil na Mansona a zeptal se ho: "Je to příliš, když řeknu, že je jisté, že můžeme říct, že možná uvidíme více klonů?", a odpověď?: "Ano, možná další klon uvidíme." Takže co?! Ano? NE? Odpověď možná!! nám fanouškům opravdu nestačí!

4. Kiru možná znovu neuvidíme
Diváci společně zalapali po dechu, když Manson opovídal na otázku o tom, zda Sarah najde svou dceru, jaká byla jeho šokující odpověď? "Nejsem si jistý, jestli Kiru znovu najdeme." Zároveň ale prohlásil, že Kira je pro příběh velmi důležitá. Co to sakra..?!

5. Jordan Gavaris nesmí být opomíjen
Když se se nezúčastnila hvězda mnoha tváří Tatiana, pokoušel se alespoň Jordan /Felix/ ukázat, co všechno umí. Předvádel nespočet různých britských akcentů a požádal dav fanoušků, aby se na něj nedívali a zavřeli oči, když napodoboval postavičky ze seriálu Family Guy /Griffinovi/.

6. Je možné, že v budoucnu bude episoda věnovaná Beth
Tvůrcům se zřejmě zamlouvá nápad, že by Beth měla dostat vlastní episodu, která by nám ukázala více z její minulosti. Ovšem, neupřesnili, jak vážně nad tímto přemýšlejí, nebo jestli to vůbec bude ve druhé sérii. Také se jim líbí myšlenka mít klon, kterého hlavní rozlišovací schopnost by byly tlusté kotníky. No, pf, těmto chlápkům se vážně nedá věřit!

No, a to je vše, jste zklamaní, protože stejně víme velké nic?! Za mě teda rozhodně! No.. ale to nic, uklidněme se, už jenom osm měsíců!!!!!!!! do druhé série.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajjinka Ajjinka | Web | 26. srpna 2013 v 18:55 | Reagovat

Jistě, uklidněme se, dýchejme zhluboka, mysleme na krásnou travičku, sluníčko... do háje, OSM MĚSÍCŮ!!! Jak se mám jako uklidnit? :D Zas budu o rok starší, už nebudu jako dřív! :D
Musím říct, že je super, že nevykládají na potkání všechny detaily druhé série, ale něco víc bych klidně snesla a vůůůůbec bych se nezlobila. Tak nějak jsem čekala, že by se mohl objevit další klon, nebo dokonce klony, zajímalo by mě, kolik jich dohromady je :) Kalhoty na yogu mě zabily, on je skvělej :D Epizoda o Beth by mohla být celkem zajímavá, i když si nemyslím, že vedla kdovíjak vzrušující život, ale mohla by překvapit, takže proč ne! :)
Díky za krásné shrnutí, brit! <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama