Další střípky z FanExpa

27. srpna 2013 v 12:36 | britain_xx |  News and other

Mám pro vás další střípky z FanExpa v Kanadě. Jestli si ale myslíte, že se dozvíte nějaké novinky ze druhé série, tak jste na omylu.. :/ to se asi nestane. :D Jde spíš o taková... fakta:) Informace nejsou už z oficiálního panelu ale pouze z rozhovoru, který probíhal před - po (?) panelu. Taková informace, moderátor, který kladl otázky, měl na sobě kostým Snoopyho. ;)

Odpovědi pocházejí od tvůrců seriálu - Fawcetta a Mansona.

◘ Klonování ve skutečném životě? Podle tvůrců určitě špatný nápad, moderátorovi jasně řekli, že by určitě nechtěl potkat sám sebe v kostýmu Snoopyho! :)
◘ Orphan měl být původně film - a to již před deseti lety.
◘ Proč z filmu sešlo? Tvůrci měli napsanou pouze úvodní scénu, kdy se Beth zabije skokem pod vlak. Nevěděli, co dál s příběhem.
◘ Scénář proto nikdy nedokončili a tak z celého projektu sešlo.
◘ Jsou rádi, že se nakonec do projektu znovu pustili, ale nakonec jako do seriálu, ne do filmu, protože seriál má více možností a nemusí být celý příběh po dvou a půl hodinách ukončen.

No, ano.. taky si myslím, že seriál je lepší, ale kdo ví;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajjinka Ajjinka | Web | 29. srpna 2013 v 20:07 | Reagovat

Také jsem ráda, že se nakonec do seriálu pustili a jsem vlastně mnohem radši, že jde právě o seriál a ne o film, to by byla určitě neuspokojivá jednorázovka! :D A klony v reálném životě? Upřímně, vlastně bych se nedivila, kdyby jich po světě pár chodilo, pár vědců, kteří na to byli dost zvrhlí, jsme už v historii měli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama