Magazine Scans #3 | Entertainment Weekly - August 2013 /cz translate/

10. srpna 2013 v 18:49 | britain_xx |  MS2013

Ke scanu ze srpnovému magazínu Entertainment Weekly přibyl ještě jeden, tentokrát i s krátkým článkem, tady ho máte i s překladem:)

abvyv9L2

Se všemi těmi mladými a talentovanými herečkami, proč byste měli brát na vědomi Tatianu Maslany? Můžeme vám říct nejméně sedm důvodů - a všechny z nich jsou Orphan Black. V konspiračním návykovém dramatu televize BBC Amerika, Maslany dokáže obratně zmizet v široké škále geneticky identických postav, od zoufalé rebelské single mámy Sarah, k upjaté mamině v domácnosti Alison, přes sebe-poškozující Helenu k legrační šprtce studující na PhDr. Cosimě. (A všechny tyto postavy často díky výborné digitální magii společně na scéně). Dvacetisedmi letá kanaďanka se rychle stala první Genre It Girl, která skórovala na Critics' Choice Award a vysloužila si tuny "byla okradena", když ji vynechali z nominací na Emmy. (Ve skutečnosti, Hollywood chce možná přijít na způsob, jak ji naklonovat. Jak jinak by Maslany mohla zvládnout ten příval rolí, které se k ní hrnou?)
Pro každou roli, kterou hraje v Orphan Black, který se vrací v dubnu s druhou sérií. "Mám v hlavě sestavený playlist, o kterém cítím, že je to ten správný rytmus pro danou postavu, je to dáno tím, jak chodí, nebo jak tancují, nebo tím chaosem, který mají uvnitř sebe", říká Maslany. "Hudba pro Sarah je jako Clash, Dizzee Rascal a Streets. Helenina hudba je Antony a Johnsons a Tom Waits. Cosima má Grimes a electro/Diplo music. Alison je naladěná na divadlo, takže pro ni Les Miz, nebo West Side Story."
Maslany je stejně různorodá jako její ambice v její herecké kariéře. "Ráda bych hrála s Tracym Lettsem. Jeho hry jsou opravdu lidské a drsné. Ráda bych nadabovala nějakou kreslenou pohádku na způsoby Home Movies. Ráda bych hrála ve filmu, kde bych mohla stepovat." Možná také vlastní řada oblečení?

růžový obdélník
NEJHORŠÍ RADA, KTEROU JSI VE SVÉ KARIÉŘE OBDRŽELA?
"Jednou mi někdo řekl, že pokud chci být herečka, měla bych si nechat spravit zuby." a já na to "Trhni si - mám ráda svůj úsměv."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama