Orphan Black - Season 2 - spoilers

21. srpna 2013 v 18:58 | britain_xx |  News and other
Objevily se nějaké spoilery z druhé série, ale nejsem si jistá, nakolik je to důvěryhodný zdroj a zda-li je všechno pravda. Určitě si pamatujete, jak jsem psala o nových postavách. Tak jak to tak vypadá, nová postava Cal, bude ve středu pozornosti opravdu hodně takže:

Sarah a Kira se schovávají v Calově chatě v lese. Policista, který je Calův kamarád, se zastaví v chatě a shání se po zlodějovi, což by měl být muž spolu se ženou a malou holčičkou, ale Cal řekne, že jej neviděl. z Cala a Sarah se stávají milenci. Cal někoho zabije, aby uchránil Kiru a Sarah, všichni tři spolu utíkají.

Paul, ani paní S. nebyli zmínění, dokonce ani Felix ne. Takže, je možné, že muž, který loupil - s největší pravděpodobností - se Sarah a s Kirou byl právě Paul, nebo Felix. Nebylo ani zmíněno, jak Sarah dostane zpět Kiru.

Nevím, je sice fajn, že se kolem OB objevilo něco nového, ale tohle mi nepřijde moc pravděpodobné, protože to je na běžné spoilery až moc detailní, zvlášť ještě k OB, které je maximálně chráněno.. A že by nebyl na scéně ani Paul ani Felix, to se mi moc nezdá. No, na spekulace máme čas až do dubna.. Bože, to je utrpení.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajjinka Ajjinka | Web | 21. srpna 2013 v 22:49 | Reagovat

*Dobře. Uklidni se, Ajji, všechno bude v pořádku. Právě jsi nepřečetla, že Sarah bude mít něco s nějakým Calem, který se ani pořádně nepředstavil. Ne, to jsi nečetla. Nikdy se to nestalo, okamžitě to teď vymažeš z hlavy. Říkám okamžitě!*

Teď fakt nevím, jestli být ráda, že se něco objevilo, nebo radši doufat, že to není pravda? Áchjo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama