Rozhovor pro TV Guide 1. část

30. srpna 2013 v 20:09 | britain_xx |  Interviews
Dovolila jsem si pro vás přeložit rozhovor pro TV Guide. Rozhovor musel vzniknout někdy v těchto dnech, no, možná tak úplně nejčerstvější nebude, ale určitě vznikl až po skončení první série Orphan Black, proto vás varuji!! že rozhovor obsahuje velké spoilery k první sérii. Rozhovor je rozdělen na dvě části:)

TV Guide: Na konci první série jsme se dozvěděli, že klony jsou jakousi "ochrannou známkou", jak to bude se svobodou, volností ve druhé sérii?
Tatiana Maslany: Pro každou z klonů je to jiné. Je to v představě vlastnictví vlastního těla, což je pro každou ženu moc důležité. Takže je opravdu zajímavé, že každý z klonů se vlastně musí zabývat otázkami jako jsou: "Vlastním své tělo? Je tohle tělo opravdu mé? Kdo jsem pokud nevlastním své tělo? Kdo jsem jestli za mě někdo rozhoduje?" Sarah je opravdu silně rebelující osoba, takže jí opravdu nase-e, když jí někdo škatulkuje. Na druhou stranu, třeba Cosima je vším tím klonováním opravdu fascinovaná, ale to pouze kvůli vědě, protože tak může porozumět spoustě věcem, které provázely její život. Alison se tomu prostě přizpůsobila. Je fakt skvělé, že každá se s tím vypořádává po svém.

TV Guide: Bude pro Sarah teď hlavním cílem nalezení její dcety Kiry (Skyler Wexler) a pokusí se od všeho toho "svinstva" pryč?
Tatiana Maslany: Ano, myslím, že se bude snažit dát do pořádku svůj život a to určitě zahrnuje Kiru a Felixe.. a také paní S. ať je to cokoli, co má za lubem! (smích)

TV Guide: Jo! Co má za lubem?
Tatiana Maslany: Já vlastně nevím! Ale nemůžu se dočkat, až to zjistím! Maria (Doyle Kennedy - paní S.) je neuvěřitelně skvělá herečka!

TV Guide: Když Cosima začala vykazovat známky nemoci, začala jste být nesvá z toho, že už byste dál nemusela hrát její klon?
Tatiana Maslany: Jo, to určitě! Moc se o ní bojím. Nevím, co se s ní stane. Byla bych opravdu smutná z toho, kdybych ji ztratila.. je to opravdu napínák! Sázky na to, jestli ji uvidíme zemřít nebo ne, jsou dost vysoké. Panika, leží to před každým klonem - kdo bude další?! Jsou tak trochu.. nepostradatelné, ale pořád můžou zemřít.

TV Guide: Diváci už vědí, že Alisonina paranoia je oprávněná. Bude pořád paranoidní, nebo bude po podepsání smlouvy konečně v klidu?
Tatiana Maslany: Já si myslím, že Alison je úplně v pr--li. (smích) Je totálně v pr--eli. Moje oblíbená věc na Alison je, že neustále žije ve fázi popírání. Cití se tak jako že je doma. Ráda předstírá, že je všechno perfektní, že nic nemůže být perfektnější, než její život. Tohle je doslova ta nejhorší věc, která se jí mohla stát, ten podpis jí její život vzal, ale ona si myslí, že je všechni v pořádku. Očividně to tak nebude a jsem si jistá že jí uvidíme ještě ve spoustě zajímavých a nebezpečných situacích.

TV Guide: Jak si myslíte, že se bude cítit, až zjistí, že Aynsley (Natalie Lisinska) - kterou nechala zemřít - byla ve skutečnosti nevinná? Jak se jí bude žít, až zjistí, že ji doopravdy sleduje její manžel Donnie (Kristian Brunn)?
Tatiana Maslany: Myslím, že Alison by se na sebe měla opravdu začít soustředit, je to ta nejděsivější věc, jaká se jí mohla stát. Jestli tohle zjistí, tak to bude opravdu mega šok! A určitě se bude cítit strašně, bude jí žrát svědomí.


Musím říct, že tohle je opravdu zajímavý rozhovor, a určitě se těšte na druhou část! Ve druhé části rozhovoru se bude mluvit o Heleně, novém klonu Rachel, o cenách Emmy, a snad i něco o druhé sérii! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clove Clove | Web | 31. srpna 2013 v 11:17 | Reagovat

Veľmi pekne ďakujem za rozhovor :) Tatiana je úžasná, páčia sa mi jej názory. Hlavne ako povedala, že každý klon sa s tým vyrovnáva po svojom. Druhej série sa teda neviem dočkať, tiež dúfam, že sa Cosime nič nestane, Tat tento klon hrá perfektne. A tiež sa mi páči, čo povedala o Alison :D Už sa teším na druhú časť rozhovoru :)

2 Ajjinka Ajjinka | Web | 31. srpna 2013 v 13:24 | Reagovat

Tohle je opravdu velmi zajímavý rozhovor, souhlasím :) Líbí se mi, jak Tatiana odpovídá, zdá se, že má ve všem jasno a opravdu hezky mluví k tématu a drží se otázek. Musí být deprimující, když ztvárňuje tolik postav najednou a není si jistá osudem žádné z nich, třeba já si nedovedu představit, kdybychom ztratili Cosimu, už by to prostě nebylo ono bez ní :) Také jsem zvědavá, jestli, a případně kdy, Alison zjistí, že je to opravdu Donnie, kdo je její pozorovatel. Jak řekla Tatiana, je fakt v prdeli :D Moc díky za překlad, těším se na druhou část! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama