Září 2013

Orphan Black ve stylu F. R. I. E. N. D. S.

27. září 2013 v 17:01 | britain_xx |  Fan Videos

Taky milujete seriál Přátelé? Jako... já dost. Tatiano, je mi to líto, ale Přátele zbožňuju ještě víc, než Orphan Black. Ale ne, nebudu tu psát oslavný článke na seriál F.R.I.E.N.D.S., jde jen o to, že jsem na internetu našla naprosto bezvadné video. Určitě známe úvodní znělku Přátel.. Kdy všichni herci tancují v noci okolo kašny i přímo v ní. A jen taková zajímavost - tuto znělku herci natáčeli, když ještě neznali písničku, která bude v úvodní znělce, takže tancovali bez hudby. No, to ale jen taková zajímaůstka mimo OB. Teď už tady máte fan video na OB a Přátele!
Orphan Black náramky

27. září 2013 v 12:09 | britain_xx |  News and other

Na internetu jsem objevila tyhle naprosto skvělé náramky s tématikou Orphan Black. Vypadají opravdu úžasně a narazit na ně někde v Česku, nebo v českém e-shopu (haha), tak s koupí neváhám. Pokud si ale chcete náramky koupit VY, tak každý z nich je za 6 dolarů. Náramky jsou s těmito nápisy - každý nápis je i přímý odkaz na obchod - Cophine, CloneClub, #EmmyForMaslany - ten bych brala hneeed, Welcome to the trip man. Všechny bych vlastně brala hned!


abj5oiMK actxRMmKadzDWdAM abcl93hA

Lehký nástin druhé série OB

27. září 2013 v 11:57 | britain_xx |  News and other

Konečně je tu nějaký nástin toho, o co ve druhé sérii půjde. Berte prosím na vědomí, že násleující řádky obsahují spoilery na finále první série. Není to žádný zázrak, víme stejně pořád v podstatě to samé, ale jsem ráda za každé nové slovo o Tatianě nebo o Oprhan Black.

Ve druhé sérii se opravdu šlápne na plyn. Sarah zoufale hledá svou pohřešovanou dceru Kiru. Vyvolává válku s pro-klonem Rachel, tato skutečnost může ohrozit všechny ostatní klony. Jak Sarah zjišťuje víc a víc své minulosti, objevují se i noví lidé, může jim ale Sarah věřit?

HAPPY BIRTHDAY JORDAN AND MARIA

25. září 2013 v 20:31 | britain_xx |  News and other

V neděli slavila své 28. narozeniny Tatiana, dneska slaví své 24. narozeniny Jordan Gavaris (Felix) a 49. narozeniny Maria Doyle Kennedy. Oběma přeji všechno nejlepší, hodně úspěchů v Orphan Black, spostu dalších skvělých rolí a hodně zdraví a štěstí do osobního života.


HAPPY BIRTHDAY JORDAN AND MARIA!


NEoficiální FanArt Poster

25. září 2013 v 16:11 | britain_xx |  FanArt
Orphan Black má prostě bezvadné fanoušky! :) Nějaká fanynky vytvořila FanPoster ke druhé sérii a je opravdu.. WOW! Je opravdu skvěle udělaný a klidně by mohl být i ofiko! Kliknutím samozřejmě zvětšíte.


Natáčení OB 2. série oficiálně začalo

25. září 2013 v 15:48 | britain_xx |  News and other

Ano. Už v pondělí natáčení druhé série Orphan Black konečně začalo! Doufám, že budou fotky i videa a rozhovory.. a no, víte co vždyť o tom melu pořád dokola! A já tady pro vás mám první fotku! Bohužel neuvidíme Tat ani nikoho jiného, ale je to fotke ze čtení scénáře!

twi.png FELIX-BYT.png

A pokud kliknete ZDE, tak si na instagramu můžete pustit video z natáčení. Uvidíme teda docela prd, ale slyšet "Action!" je docela dobrý pocit! Na videu je John Fawcett, tvůrce seriálu.

EDIT. 25. 9. - 20:35 - přidala jsem druhou fotku, což je ochutnávka Felixových obrazů z jeho bytu

HAPPY BIRTHDAY, TATIANA!

22. září 2013 v 14:13 | britain_xx |  Info and News
Dnes je tomu přesně 28 let, co se v Kanadě, ve městě Regina narodila talentovaná herečka Tatiana Maslany. Tatianě přeji jeno to nejlepší, spoustu úspěchů jak v osobním, tak i v profesním životě. Ještě více úspěchů se seriálem Orphan Black, spoustu dalších svělých rolí a příští rok i tu cenu Emmy!! :)

Mám ráda spoustu hereček. Ale Tatiana... nikdy jsem neměla fan blog, ale co jsem začala sledovat seriál Orphan Black, ani nevím už, jak jsem na nej přišla, jsem věděla, že blog o Tatianě si prostě založit MUSÍM. A jsem na něj náležitě pyšná, protože je to první a zatím naprosto jediný blog o Tatianě jak v Česku, tak i na Slovensku. Doufám, že bude fungovat ještě hodně dlouhou dobu a že i pomůže k tomu, aby se o Tatianě dozvídalo pořád víc a víc lidí.

Tatiana má narozeniny a takový, no, nedá se říct dárek, ale dnes, na Tatianiny narozeniny byla spuštěna oficiální blogová galerie. Fotky už nebudou nahrávány přes imgbox.com, ale budou všechny k nalezení na jednom místě. Pokusím se co nejdřív galerii doplnit.

A ještě bych vám ráda ukázala jeden odkaz. Jedna slečna na tumblru uspořádala bezvadný projekt k Tatianiným narozeninám. Založila speciální tumblr jsem pro Tatinu a její narozeniny. Lidé jí posílali přání, obrázky, fan arty, videa a všechno možné. A všechna přání od cloneclubu jsou na jednom místě a odkaz poputuje k Tatianě přes twitter. Takže se tam určitě podívejte - happybirthdaytatiana.tumblr.com.

HAPPY BIRTHDAY, TATIANA!!


edit: 22. 9., 16:50.. ano, Tatiana už tumblr viděla -

'Orphan Black' Střípky ke druhé sérii

21. září 2013 v 13:40 | britain_xx |  News and other

Mám tu nějaké drobné novinky o druhé sérii přímo od tvůrců Mansona a Fawcetta. Jsou možné drobné spoilery z finále první série.

Manson: Myslím, že můžeme už s jistotou říct, že ve druhé sérii chceme mít další klon, nebo dva.
Fawcett: I přes to, že jsme na konci první sérii potkali Rachel. Šlápneme na plyn. Máme k rozbalení opravdu zajímavou postavu. A to se stane asi před tím, než potkáme další novou postavu.

Uvidíme ještě dceru Sarah, Kiru, a její nevlastní matku, paní S.?

Fawcett: Ano, určitě. Kira je Saři celý svět, a zrovna teď se Sarah nachází na stejném místě, jako v první sérii, je bez své dcery, má omezené zdroje a je na útěku. Takže jsme tam, kde jsme byli a pokud jde o paní S., milujeme Marii Doyle Kenned (paní S.), je to neskutečná herečka..
Manson: Paní S. byla vždycky důležitá. Paní S. je postava, která umí překvapit, má spoustu tajemství a je důležitá pro mytologii našeho seriálu. Stejně tak Kira, ona je prostě speciální, v nejbližší době se ze seriálu pryč nechystá.


No, co se týče Kiry, tak docela obrátili, protože na FanExpu tvrdili oba tvůrci pravý opak!! Tak jsem opravdu zvědavá, jak to nakonec celé dopadne..

Vítězství pro OB v 'Tubey Awards'

19. září 2013 v 14:07 | britain_xx |  News and other

Seriál má další internetové ocenění od diváků. Musím se přiznat, že tohle hlasování šlo naproto mimo mě, protože jinak bych vás nutila hlasovat, tím si můžete být jistí. Ale o co vůbec jde? Ocenění Tubey Awards, je internetové hlasování, kde diváci televizních seriálu hlasují o to nejlepší, nejhorší, nejšílenější, nejnadějnější... a spoustu dalších, nejrůznějších nej. Hlasování probíhá na stránkách televisionwithoutpity.com a probíhá každoročně, tento rok už po desáté! Přesuňme se ale k OB a jeho vítězstvím.

Nejpodceňovanější seriál (hlasování diváků)

ORPHAN BLACK

Nejlepší nový seriál (hlasování diváků i výběr zřizovatelů stránek)

ORPHAN BLACK

Neřekla bych, že je důležité něco dodávat.. snad jenom - VELKÁ GRATULACE.

Adaptace do školního prostředí

16. září 2013 v 17:39 | britain_xx |  Admin

Doufám, že jste přežili první dva týdny ve škole:) I když teda, vysokoškoláky to teprve asi většinou čeká, že? A vy pracanti? No, jsem ráda, že jsem pořád ještě ve škole! :D Jelikož jsem teď v maturitním ročníku, tak nevím, jestli to tady s blogem nebude trochu váznout, ale zatím to tak nevypadá. Učím se sice každý den - na to jsem nebyla vůbec zvyklá, nikdy jsem se nepotřebovala učit:D - ale prostě - a říkejte mi klidně šprt, prostě chci maturu na samý jedničky, tak!! :D

No, mám toho do školy opravdu dost, ale zároveň mě to jaksi baví, štosy papírů a spousta spousta krásných zvýrazňovačů, ach.. to je blaho! :D Ale stejně, ve volných chvílích - pokud neprolézám tumblry, nebo neštrachám něco o Tat, tak sleduji seriál - ne, není to Orphan Black, to jsem zkoukla už třikrát! - ale aktuálně je to seriál American Horror Story, takže to je další takový malý tip pro vás, pokud neznáte, tak určitě na tento seriál své očko zaostřete. :)

No, abych vám ale řekla něco, co se netýká mě, haha. Víte, co je přesně za týden?! A jestli řeknete, že ne, tak mě vážne naštvete. :) Za týden přece začíná natáčení druhé série Orphan Black. Ano, čtete správně. Za týden. Takže se modlete a doufejte, abychom se dozvěděli další info o druhé sérii a třeba nějaké fotky z natáčení, nebo nové rozhovory, prostě cokoli! Ale spíš bych to tipovala tak, že se všechno bude šíleně hlídat, no, uvidíme. Za týden!!