Říjen 2013

Who are you, really? - Orphan Black - fan video

25. října 2013 v 13:00 | britain_xx |  Fan Videos

Mám tu pro vás dneska jedno naprosto bezvadně udělané fanouškovské video ! :) Určitě se na něj podívejte. Žádné spoilery bych řekla, že neuvidíte. Je to naprosto skvělá práce, skvěle sestříhané, naprosto brilantní hudba.. a prostě úžasný seriál. Uf, vůůbec mi neběhá mráz po zádech.
Nové fan fotky

24. října 2013 v 13:00 | britain_xx |  Other Photos

Do galeri jsem také nahrála dvě nové fotky s fanynkami. Určitě se na ně podívejte, protože Tat je kouzelná. Fanoušci ke svým fotka vždycky píší, jak byli rádi, že Tat potkali, jak byla hodná, příjemná.. :) Na jedné fotce má Tat svoji oblíbenou čepku ! :)


Rozhovor pro ETonline

23. října 2013 v 13:00 | britain_xx |  Interviews

Mám pro vás také nový rozhovor s Tatianou pro ETonline. Rozhovor je z patnáctého října. Rozhovor byl pořízen přímo na place Parks and Recreation.. ano. Takže rozohovor neby pořízen přímo patnáctého října, ale zveřejněn v tento datum byl určitě:)

ETonline: Jak jste se dostala v hostování v Parks and Recreation?
Tatiana Maslany: Parks and Recreation je můj oblíbený seriál, takže když mi producenti nabídli roli tak jsem neváhala. Jasně, byla jsem opravdu vyděšená, Amy Poehler je absolutní hrdinka. Celé roky k ní vzhlížím, takže to bylo opravdu šílené.

ETonline: Je to chytrá komedie. Kde ženy hrají opravdu chytré ženy a ne..
Tatiana Maslany: ...jenom holky s prsama. Jasně. Ten seriál stojí na opravdu silných ženských postavách. A to je dneska v televizi opravdu rarita. Myslím, že Amy Poehler a Tina Fey pro ženskou komedii udělali opravdu hodně. Nebere to tak, že "budete sledovat komedii, ve kterém hraje žena", ale bude prostě "sledovat komedii". Odmítají se snížit k tomu, že tam budou jenom proto, aby jim muži obdivovali zadky. Tohle se mi na nich opravdu líbí.

ETonline: Co se vám líbí na Nadie? (postava, kterou Tatiana v Parks nad Recreation hraje)
Tatiana Maslany: Je kombinací superzodpovědné a nedbalé osoby, Tomova postava ji nechá být mladou, hloupou, nemusí být jako doktorka celý den zodpovědná. To je pro ni úleva. Pro mě je to celé o spojení mezi oběma.

ETonline: Dneska máte jako kostým doktorské oblečení, cítila jste se v práci někdy tak příjemně?
Tatiana Maslany: Nikdy. Je to ten nejlepší outfit, který jsem kdy měla na sobě. A je to jenom jeden outfit, jeden přízvuk a jedna postava - kámo, to je skvělý!

ETonline: Orphan Black je mezi herci dost oblíbený seriál. Kdo na place Parks and Recreation fandí OB?
Tatiana Maslany: Dost fandí Rashida a Retta. Myslím, že je to něco, co by chtěl dělat každý herec. Všichni mě opravdu podporují, takže je to vážně prima.

ETonline: Snaží se z vás dostat nějaké detaily o druhé sérii?
Tatiana Maslany: Néé, já stejně nic moc nevím (smích). Nedávno ke mě na letišti přišla jedna paní a její dcera a obě se mnou o druhé sérii chtěly mluvit, ale já jim musela říct jenom: "Jó, taky se nemůžu dočkat, protože konečně zjistím, co se sakra bude dít!"

ETonline: Na jakou dějovou linku se ve druhé sérii těšíte, na hraní kterého klonu se těšíte?
Tatiana Maslany: Jsem zvědavá, co se sakra, bude dít s Rachel, ale jsem také dost zvědavá na Sarah, protože co se stalo na konci první série ji opravdu změnilo. Jakmile někoho zabijete, tak už nikdy nebudete tou samou osobou. Ačkoli, Alison je na tom vlastně úplně stejně. Ale pro Alison je to v tuto chvíli úleva. Přestože, no.. pořád někoho zabila. Bylo to nevyhnutelné. Pro Sarah to bude velká změna a nemůžu se dočkat toho, až budu hrát to, co to s ní udělalo. A kde je Kira. Ne, vážně, kde je Kira?! (smích). Všichni jsou na tom vážně šíleně.

Nominujte Tatianu na Peoples Choice Awards

23. října 2013 v 12:00 | britain_xx |  Info and News

Milí fanoušci Orphan Black a hlavně Tatiany Maslany! Právě teď můžete nominovat své oblíbence na Peoples Choice Awards 2014. Mezi těmi, kteří mohou být nominování je samozřejmě také Tatiana! Neváhejte a nominujte! V každé kategorii můžete nominovat až 5 herců/hereček/seriálů/... Hlasujte proto pro Tatianu, pro Orphan Black

Oblíbená televizní hvězda ve fantasy a sci-fi

Oblibený fantasy a sci-fi seriál

A nezapomeňte, pořád můžete volit pro Orphan Black na FB stránkách magazínu TV Guide. Chcete, aby Orphan Black cast byl na titulce? Hlasujte!! Můžete za den hlasovat kolikrát chcete. I přes to, že já za den pošlu nespočet hlasů, zrovna teď je Orphan Black až na 8. místě:( .. Hlasovat ale ještě 6 dní můžete.

TV Guide hlasování


Liebster Award Tag

22. října 2013 v 20:15 | britain_xx |  Admin

Jsem si jistá, že už víte, co to po blozích koluje za věc. Myslím, že není nutné mluvit o tom, o co se jedná, protože toto můžete potkat na každém druhém blogu. A věřím tomu, že z kraťoučkých pravidel poznáte o co jde. :)


1. Řekni 10 věcí o sobě.
2. Odpovězte na 10 otázek od blogerky, která vás nominovala.
3. Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
4. Nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 stálých čtenářů.
5. Dejte vědět těm blogerům, které jste nominovali.

Ještě takový detail k pravidlu 4 - pravidelní čtenáři fungují na blogspotu, takže tady to asi trochu postrádá smysl, ale to jenom takový detailek.


Jak se "vyrábí" Orphan Black

22. října 2013 v 13:00 | britain_xx |  Videos

Orphan Black je zaručeně jedna z nejfajnovějšíc a nejlepších věcí, které můžete na televizních obrazovkách potkat. Teď ani tak nemluvím o bezvadné a naprosto novém přiběhu, ani o tom, jak dokonalá herečka Tatiana je. I když to samozřejmě i v tomto článku hraje velkou roli. Ale hlavním tématem tohoto článku je to, co si divák seriálu možná naplno neuvděomuje. A to je to, jak strašně obtížné a namáhavé je dostat jednu herečku třikrát do jednoho záběru, a to se prosím ještě herečka musí sama sebe navzájem dotýkat, jako nalévání vína, bitky, objímání atp..
S Tatianou pracuje její dablérka, Katherine. Jedna scéna, která trvá třeba 4 minuty, se mnohdy natáčení nespočet dlouhých hodin. Protože tento proces, kdy je Tatiana na obrazovce 3x a ještě pokaždé jako jiná postava, je naprosto neuvěřitelný.

Nejdříve scénu natáčení Tatiana jako Sarah s dablérkou, potom proběhnou změny v maskérně a v šatně a Tatiana jako Alison opět točí tu samou scénu s dablérkou. Na tyto scény s dablérkou se používají speciální kamery, které si zapamtují každý pohyb na place. Potom Katherine - dablérka - odchází a Tatiana opět hraje scénnu jako Sarah a jako Alison, tentokrát ale sama a mluví .. vlastně do prázdna, nebo na značky na zdi a podobně. Tatiana si proto musí naprosto přesně pamatovat, jak se pohybovala, když byla na place s Katherine. Nakonec se točí scéna bez Tatiany i bez dablérky. A když na jsou na scéně klony tři, no.. to musí být masakr ještě stokrát větší.
Moc to nedává smysl, že? Celý tento proces, jak to natáčení probíhá. Myslím, že mi jako laici, to prostě na sto procent pochopit ani nemůžeme. Hlavně, že to chápe Tatiana a ví, co má dělat. No chápete ne? :) Seriál musí mít ty naprosto nejlepší techniky, lidi, kteří opravdu vědí, co dělají, protože jejich práce je opravdu neskutečná.


Otázky a odpovědi 2. část

21. října 2013 v 13:00 | britain_xx |  Interviews

Pamatujete si na první část otázek a odpovědí? Pokud ne, tady si ji můžete připomenout. Stanice BBC America, kde je vysílán seriál Orphan Black zveřejňuje videa, kde Tatiana odpovídá na otázky od fanoušků. Dneska pro vás mám několik dalších videí. Bohužel jenom jedno je s Tatianou, ale moje milá Ajjinka, se ptala, zda jsou tato videa i s ostatními herci z OB - a neboj, Ajji, nezapomněla jsem na tvůj komentář!:D - proto je odpověď ANO! :) Dvě tato videa jsou i s Jordanem Gavarisem aka Felixem :) - je k sežrání, mimochodem! :D

Který klon by ráda Tatiana vzkřísila a význam Cosiminých tetování
toto video může obsahovat spoilery


Jaké jsou tu rozdíly mezi Jordanem a Felixem? Jak je těžké dostat se do role?


O Felixovi a jeho vztahu se SarahNové FanArt postery pro druhou sérii

20. října 2013 v 14:52 | britain_xx |  FanArt

Fanoušci Orphan Black a členové Clone Clubu prostě nezaháli ! Mám tu pro vás novou várku fanouškovských posterů ke druhé sérii ! Jsou opravdu skvělé, určitě stojí za to, se na ně podívat.
Chtěla bych vám také říct, že jsem na facebooku založila facebookovou stránku. Ani ne tak pro blog jako tak obecně pro celý Orphan Black a jeho fanoušky. Proto, pokud chcete, můžete se ke mě na FB přidat! :)

FACEBOOK


Parks and Recreation s06e05

20. října 2013 v 8:51 | britain_xx |  Parks and Recreation
No, tak v týdnu jsem to s blogem zase docela nezvládla :( .. ale nebojte, nekončím, to by mě ani nenapadlo.. jenom pro prostě vážně časově nezvládám. ALE! Dnes pro vás přednastavím články, aby se tu alespoň jeden článek každý den objevil!:)

Ale teď už v hlavnímu tématu tohoto článku. První díl Parks and Recreation, ve kterém Tat hostovala je už odvysílaný a Tatiana u CloneClubu samozřejmě sklidila velké ovace! Parks and Recreation nesleduji, ale kvůli Tatianě se na díl určitě podívám, protože podle gifů i ukázek to vypadá prostě... no Tatiana, co víc chcete?

Takže, díl s06e05 si můžete stáhnut TADY, na uloz.to, ale zatím ještě jedna malá ukázka. Ten seriál vypadá hrozně zvláštně a mít víc času, tak bych ho i možná začala sledovat. :)


Chcete OB na titulce TV Guide?

12. října 2013 v 19:15 | britain_xx |  News and other
Pro dnešek ještě takové malé .. oznámení? Nebo prosba?

No, nevím jak vy, ale já mám opravdu radost, když se s Tatianou, nebo s celou OB bandou objeví něco nového, fotky, videa, nebo jakýkoli krátký rozhovor, nebo prostě cokoli. Mám pro vás ještě takový malý úkol. Vím, že ne všichni jste závisláci na facebooku a ne všichni mají na FB účet, pokud ho ale máte, klikněte ZDE a hlasujte pro Orphan Black, protože pokud OB tuto anketu vyhraje, bude OB na titulní strašně magazínu TV Guide!! :) Jsem docela optimistický člověk, ale tady to na výhru moc nevidím, protože v anketě jsou třeba i The Vampire Diaries, nebo Pretty Little Liars a další.. :D .. no, každopádně..

HLASUJTE