Listopad 2013

První trailer na druhou sérii Orphan Black a datum premiéry

24. listopadu 2013 v 9:08 | britain_xx |  Webclips

Je to tady! Druhá série Orphan Black má svůj první oficiální... trailer? Tento trailer/webclip/kdo-ví-co-to-je vznikl jen kvůli tomu, aby bylo konečně odhaleno pravé datum premiéry druhé série. Ano, takže si oddechněte, nebude to 14. dubna, což kolovalo po internetu.. ale vaše oddechnutí možná nebude trvat tak dlouho, protože konečné a oficiální datum premiéry od televize BBC je

19. duben 2014

ano, ti bystřejší si jistě uvědomili, že je to ještě o pět dní později. Každopádně jsem ale strašně vedle z tohoto naprosto skvělého traileru, i když se z něj samozřejmě nic nedozvíme. A nějaké nové scény? Ano, jsem si jistá, že scéna se Sarah je určitě nová! Takže, užijte si video, já ho viděla už asi 10x.
Tat na obálce 'Movie Entertainment'

23. listopadu 2013 v 10:52 | britain_xx |  MS2013

V první řadě bych se ráda omluvila, že poslední dobou tu bylo opravdu mrtvo, ale vážně jsem neměla čas, je mi to opravdu líto:( Vynahradím vám to!:)..
A to hnedka novinkou! Tatiana se objeví na obálce magazínu 'Movie Entertainment' pro prosincové číslo! Tat to samozřejmě naproto nekutečně sluší, ale poku mě můj zrak nešálí, tak nejde o novou fotku, tudíž ani o nový photoshoot, ale byla použita fotka ze shootu staršího. Opravdu, opravdu doufám a toužím po tom!! že se objeví i další scany! :)
Vizuální efekty v Orphan Black

16. listopadu 2013 v 19:54 | britain_xx |  Videos

Společnost VFX Reel zveřejnila krátké video s ukázkou efektů, které byly použity v první sérii Orphan Black. Tentokrát to není jenom dokonalá technia klonování na obrazovce, ale ve videu je také ukázáno spousta dalších věcí. Doufám, že se objeví nějaké delší video, třeba i s komentářem od nějakého odborníka, ale za tuhle "drobnost" jsem opravdu, opravdu vděčná!
Video bohužel nejde vložit na blog, takže pouze přes odkaz -

VIDEOJaponská verze Orphan Black?

13. listopadu 2013 v 17:34 | britain_xx

To, že v Číně a v Japonsku napodobují a předělávají k obrazu svému. Tohle video jenom tak pro zajímavost, nebo pro pobavení. V Japonsku natáčí nový film o dvojnících. Dobře, nejsou to tak úplně klony, ale, kdo ví? Třeba jo. Podle jedné nejmenované zahraniční stránky jde o "Japonský Orphan Black" .. takže pokud se chcete pobavit, no, nebo spíš se koukat s otevřenou pusou, co jsou schopní v Japonsku vymyslet, tak se mrkněte na následující video - pouze na vlastní nebezepečí :D


Cas & Dylan - Oficiální poster

13. listopadu 2013 v 17:25 | britain_xx |  Cas and Dylan

Minulý týden to byl trailer, dneska je to oficální poster k filmu. Na plakátu je samozřejmě Tatiana, která hraje Dylan, a také její herecký kolega Richard Dreyfuss jako doktor Cas. Tat to na plakátu šíleně sluší, a já doufám, že se brzy objeví i nějaké stillsky, nebo třeba další ukázky z filmu. :)
Sail - Orphan Black - Fan Video

13. listopadu 2013 v 13:56 | britain_xx |  Fan Videos

Mám tu pro vás další krásné fanouškovské video. S naprosto úúúžasnou hudbou. Tu písničku prostě miluju! Video je ale docela spoilerové, takže se koukejte pouze na vlastní nebezpečí. :)


Fix You - Orphan Black - Fan Video

9. listopadu 2013 v 13:54 | britain_xx |  Fan Videos

Naprosto, naprosto dokonalé fan video. Pokud se nebojíte drobných spoilerů určitě si ho pusťte, je opravdu nádherné. Skvělá hudba, skvěle sestříhané, prostě naprosto dokonalá práce.
Tatiana s kamarádkami

9. listopadu 2013 v 13:47 | britain_xx |  Other Photos

Tatiana žije! Objevily se nové fotky. Ne žádný photoshoot, bohužel, nebo nic podobného. Jsou to spíše fanouškovské fotky, ale to taky není tak docela ono.. jsou to fotky s Tatianinýma kamarádkama. První už je starší, nevím přesný datum, ale není určitě nová. Druhá je stará asi pět dnů. Na první fotce Tat trošku spí:D Ale stejně je kouzelná! A na druhé jí to opravdu sluší. Mimochodem, druhá fotka je pořízená na rugbyovém zápase v Torontu. :)
Cas & Dylan - Trailer

8. listopadu 2013 v 13:01 | britain_xx |  Cas and Dylan

Konečně! Trailer na Cas & Dylan, film, ve kterém Tatiana hraje hlavní roli Dylan Morganové. I když .. jsem z toho trochu zmatená, protože podle všech dostupných dat na internetu, film už měl premiéru v září, trailer se ale objevil až teď. Trochu zvláštní, ten kanadský systém -__- .. ALE!!! Nic teď nezmírní mé nadšení z toho, že trailer je opravdu venku a vypadá to opravdu, opravdu skvěle! Nebudu zdržovat, koukněte se na trailer ! :)


Evelyne Brochu o Tatianě

8. listopadu 2013 v 12:38 | britain_xx |  Řekli o ní..
Letos v září byl zveřejněn rozhovor s Evelyne Brochu, která v Orphan Black hraje Cosimu. Rozhovor vznikl při příležitosti toho, že Evelyne měla natočený nový film - Tom at the Farm. Proč vám o tom ale píšu.. v interview byla kromě nového filmu samozřejmě řeč i o Orphan Black i o Tatianě, proto se na video můžete podívat. O Orphan Black a Tatianě cca od 5:15.. pokud se však nechcete namáhat s angličtinou, můžete si tady přečíst překlad té části, kde mluví o OB ale hlavně o Tatianě. O Orphan Black se potom mluví i ještě kousek dál.

Q: Jaká byla práce na první sérii OB?
Evelyne: Bylo to poprvé, co jsem tu pracovala (v Torontu) a nevěděla jsem, co od toho očekávat, byl to úplně nový projekt, ale uvědomila jsem si, že lidé tady v Torontu jsou opravdu milí. Ale ne tím způsobem, že si řeknete, jo ten je milý, ten je milý, ale jsou tu opravdu, opravdu hodní lidé a věděla jsem, že jsem se opravdu stala součástí té skupiny. Opravdu jsem si to užívala a měla jsem možnost sledovat jak Tatiana Maslany pracuje opravdu zblízka. Jsem její největší fanda, to co v tom seriálu předvádí, je opravdu... jsem tím ohromena, že úžasná a moc ráda s ní hraju.

Q: Skvělé. Už natáčíte druhou sérii?
Evelyne: Začínáme 23. asi za dva týdny, nemůžu se dočkat.
Věta "I'm her biggest fan" mě opravdu dojala a dostala ! :) Popravdě, Delphine v seriálu jako postavu nemám moc ráda, ale Evelyne vypadá opravdu sympaticky a mile. :) A nezapomeňte volit na People Choice Awards, kategorie Favorite sci-fi/fantasy TV actress.

HLASUJTE!