Leden 2014

Název první epizody odhalen

29. ledna 2014 v 18:31 | britain_xx |  News and other

Jsem strašná. Jsem příšerná, že sem nic nepřidávám, že nechodím na vaše úžasné blogy, které naprosto miluju. Ale večer v 6 přijedu ze školy a jsem šťastná že se vůbec dohrabu do schodů do pokoje. A to se ještě musím učit. Maturita a přijímačky, no.. strašné. Ale všechno se pokusím napravit a přidám všechny novinky! :)

První z novinek je! Známe název první epizody druhé série!! Chápete?!

2x01 - Nature Under Constraint And Vexed

Těžko překládat do češtiny. Doslova by to bylo něco jako "Příroda pod nátlakem a zmatkem" ... takovéhle překlady epizod se ale nedají brát doslova. Ale myslím, že je to zajímavý název! Těším se. Druhá série OB startuje přesně za 79 dní! U nás za 80! :)

Nominace na Canadian Screen Awards

13. ledna 2014 v 20:06 | britain_xx |  Info and News

Jsou tu další nominace ! Cena Canadian Screen Awards se předává v Kanadě a oslavuje to nejlepší z kanadské televize a filmu. Předávání cen se bude konat 9. března v Torontu. Tady je těch nominací opravdu hodně, tak pozorně sledujte.

Nejlepší hlavní herečka v drama - Tatiana Maslany
Nejlepší vedlejší herec v drama - Jordan Gavaris (Felix), Michael Mando (Vic), Kevin Hanchard (Art)
Nejlepší vedlejší herečka v drama - Maria Doyle Kennedy (Paní S.)
Nejlepší výkon jako hostující hvězda - Natalie Lisinska (Aynsley)
Cena Shaw Media pro nejlepší drama seriál - Orphan Black
Nejlepší režie drama seriálu - John Fawcett
Nejlepší scénář drama seriálu - Graeme Manson

Tatiana také byla nominována na nejlepší herečku ve filmu za její výkon ve filmu Cas and Dylan.


Jestli ani tohle nevyjde, tak už me vážně klepne!

Tatiana na červeném koberci - Golden Globes

13. ledna 2014 v 17:51 | britain_xx |  Videos

Jak už možná víte, Tatiana bohužel Zlatý Glóbus nevyhrála. CloneClub je napříč celý internetem naprosto zklamán, ale stejně.. pořád je to Tatiana a všichni fanoušci věři, že příští rok bude vyhrávat všechny ceny! Ale po "vyšoupnutí" z cen Emmy je tento výsledek ještě.. děsivější.

Teď už pro vás ale mám první dvě videa z červeného koberce před samotným předáváním cen.


OMG! Omlouvám se, ale prostě musím použít tento výraz. Tat vypadala naprosto dokonale! Více, než kdy jindy!Ve druhém videu Tat mluví o tom, jak je neuvěřitelné, že je vůbec nominována a že vůbec má tu čest být na tom červeném koberci společně s hvězdami jako jsou například Meryl Streep. Moderátorka se z Tat snažila dostat i nějaké novinky k druhé sérii, ale Tat prostě zarytě mlčí. Na otázku, zda uvidíme více klonů odpovídá svým klasickým: "It's clone show." ..Tatiana je nominovaná na ACTRA

12. ledna 2014 v 14:12 | britain_xx |  Info and News

Tatiana sbírá jednu nominaci za druhou. To jí samozřejmě z celého srdce přeji, ale bylo by fajn, kdyby lidi otevřeli oči a ona všechn nominace začala proměňovat ve výhry. No, další nominací, terou má Tat na kontě je nominace na cenu ACTRA - Alliance of Canadian Cinema Television and Radio Artists. Čili odměňují to nejlepší z filmů, televize a rádia z Kanady.

Slavnosti vyhlášení a předávání cen se bude konat 22. února, v sobotu v Torontu.


Nová postava v OB

12. ledna 2014 v 13:46 | britain_xx |  News and other

Orphan Black má další novou postavu! Novou ztvární herečka Michelle Forbes, která nedávno skončila natáčení seriálu Chicago Fire. Její postava se bude jmenovat Marian Bowles a bude členkou Dyadova institutu. Takže podle mého bude spolupracovat s doktorem Leekiem. A bude sledovat válku mezi Rachel a Sarah.
Instagramové fotky

12. ledna 2014 v 13:38 | britain_xx |  Personal Photos

Také pro vás mám osobní fotky, nejsou to přmo fotky Tatiany, ale jednoho z jejích přátel. Na první fotce je s přítelem Tomem Cullenem a dalšími přáteli. Další dvě fotky jsou jednoduše skvlělý!:D Pocházejí někdy ze začátku roku.. Silvestrovská noc.

2014 Winter TCA Tour

12. ledna 2014 v 13:31 | britain_xx |  Gallery Update

Včera se pod záštitou Television Critics Association konal panel k seriálu Orphan Black. Panelu se zúčastnila samozřejmě Tatiana, Jordan Gavaris (Felix) a jeden z tvůrců seriálu Graeme Manson. Určitě sepíšu všechny důležité informace a až se objeví video, tak vám ho přidám také, ale zatím pro vás mám fotky, na kterých Tatiana vypadá samozřejmě naprosto úžasně.
Tatiana pro CBS News

12. ledna 2014 v 12:59 | britain_xx |  Videos

Mám tu pro vás nový rozhovor s Tatianou, který vznikal přímo na natáčení Orphan Black, takže na začátku videa můžete vidět Tatianu jako Sarah ve scéně, která se objeví v druhé sérii. Scéna nám opět samozřejmě nic neříká, ale JE TAM! Ve videu se mluví o nominaci na Zlaté Glóby a prostě o tom, jak je Tatiana naprosto skvělá herečka, jak zvládá hrát všech sedm rolí, no znáte to. Na konci Tatiana popisuje ten neskutečně těžký proces natáčení, když jsou na obrazovce až tři klony najednou. Je to opravdu těžký proces a i když jsem o tom četla už hodne článků, viděla hodně videí, tak to pořád nechápu. Tatiana má dablérku - Kristen. Točí se scény s dablérkou, potom bez ní, takže Tatiana mluví jenom na určitý bod na zdi, nebo třeba na tenisový míček, v uchu má jakýsi mikrofón, no, prostě je to opravdu složité. Koukněte se na video, i Tatiana má co dělat, aby to všechno vysvětlila. A je ve videu naprosto kouzelná !:)
Tatiana pro eTalk

4. ledna 2014 v 19:41 | britain_xx |  Videos

Konečně se objevilo vide z rozhovoru, který Tatiana poskytla pro kanadskou televizní stanici The Talk. Jeho kvalita je docela na pytel, ale to určitě přežijete, protože Tatiana všechno naprosto vynahrazuje! :) Ale ta moderátorka mě docela vytáčela a mám pocit, že pořád mlela a mlela a nedala Tat moc prostoru ke svým odpovědím.

Ve videu se mluví o Tatianině roce. O tom, jak ji vyšoupli z nominací na Emmy. O hostování z Parks and Recreation, o akcentech.. prostě v podstatě o všem:)


ještě si udělám takovou malou reklamu na svůj blog, který je ... o všem. Knihy, filmy, seriály ... návštěva potěší :) na-koncisveta.blog.cz