Březen 2014

Nové video ke druhé sérii OB IV.

31. března 2014 v 17:45 | britain_xx |  Videos

Další "zákulisní" video ke druhé sérii! Tentokrát zaměřeno na Cosimu. Cosima je vážně nemocná, teď už to není jenom výhružka, je to FAKT! Jak se s tím Cosima vypořádá? Bože, doufám, že přijdou na to, co jí je !
Ehm, a zdá se to jenom mě, nebo je Cosima šíleně sexy?! :O


Nové video ke druhé sérii OB III.

30. března 2014 v 16:32 | britain_xx |  Videos

Na začátku druhé série je Sarah zoufalá, ztracená. Neví, co dál. Prostě utíká.

I tohle říká Tatiana v novém "zákulisním" videu k OB. Tat mluví o tom, jak je na tom Sarah, můžete vidět scény z první série ale i naprosto úžasné scény ze série druhé. Ááá! 20 DNÍ!!!


Promo fotka ke druhé sérii

27. března 2014 v 15:42 | britain_xx

Tato skupinová promo fotka také není nijak nejnovější, ale vždycky ji sem prostě zapomenu dát. Jde o promo fotku celé skupiny. Teda.. těch nejhlavnějších. Už jste ji možná viděli, ale všimli jste si všech "skrytých věcí"? Dávejte pozor. Něčeho jsem si všimla sama, některých věcí zase prima fanoušci cloneclubu z tumblru.

Začneme s Kirou. Kira má na nohách bačkůrky, které vypadají jako králíci. Králíci se používají v laboratořích jako pokusná zvířata. Je to znak toho, že s Kirou se budou dít nějaké podobné věci? Kira taktéž kreslí obrázky, které vypadají jako jednotlivé klony. Dozví se Kira o klonech?

Delphine drží v ruce letáček, nebo spíš kartu z Dyadova institutu s Cosiminou fotkou. Už z promo videí víme, že doktor Leekie bude "léčit" (??) Cosimu. Cosima má ale v ruce kapesník, na který když se pečlivě podíváte, uvidíte, že je na něj krev. ÁÁ!!

Alison. V ruce má sklenku vína. Už v první sérii jsme viděli, že když byla Alison ve stresu, tak se opila na večírku. Nezačne Alison nějak více pít? A vidíte u jejích nohou šálu? Určitě připomínka toho, co Alison udělala.


Cas & Dylan - Stillsky

27. března 2014 v 15:04 | britain_xx |  Cas and Dylan

Mám tady pro vás všechny stillsky z Tatianina filmu Cas and Dylan, na kterých je Tat. Tatiana si ve filmu zahrála hlavní roli Dylan Morgan. Ty stillsky jsou naprosto skvělé, hlavně ta první ! :)

cas-dylan02.jpg casanddylan.jpg cas-dylan01.jpg

Nové video ke druhé sérii OB II.

27. března 2014 v 14:56 | britain_xx |  Videos

Objevilo se další nové takové.. trošku zákulisní video z druhé série. Ve vidue uvidíte tvůrce seriálu. Říkají v postatě jenom to, že pro každý klon je nachystán vlastní příběh. Ve videu uvidíte i spustu nových záběrů. BOŽE! Nemůžu se dočkat! Za tři týdny je to tady!!


Kathryn Alexandre v OB

23. března 2014 v 11:36 | britain_xx |  News and other

Nadpis tohoto článku je docel zavádějící, protože Kathryn je součástí Orphan Black od samého začátku. Je totiž doublérkou Tatiany. Bez ní by žádný díl seriálu prostě nemohl vzniknout. Vidíte na první animaci v úvodu článku? To je Kathryn. A na druhé objíma Tat Kathryn, když jsi šla pro cenu za nejlepší herečku v drama seriálu na cenách Canadian Screen Awards. Ale proč vám tohle píšu? Protože Kathryn se konečně objeví přímo na obrazovce, takže i my konečně budeme moct vidět její herecké nadání. Kathryn má opravdu těžkou práci, i když my vlastně její úsilí v konečné epizodě nevidíme. Ale ona musí dělat pohyby přesné jako dělá Tat, pohyby ale i mimiku. Mnoho hereckých zkušeností za sebou Kathryn zatím nemá, hrála třeba v jednom díle seriálu Saving Hope.

Kathryn se tedy objeví ve druhé sérii v devátém díle. Takže v 2x09 dávejte pozor, protože tuhle neobvyklou krásku tak také uvdidíte. Zatím o její roli není mnoho informací. Snad jen jméno, jméno její postavy bude Alexis, ale o jakou roli přesně půjde, zatím nevíme.

Před několika dny vznikl s Kathryn zajímavý rozhovor o práci na Orphan Black. Pokud bude zájem, ráda jej pro vás přeložím. :) Teď už jenom fotka Kathryn, abyste věděli, koho v 2x09 vyhlížet.


Tatiana se Sarah Gadon

23. března 2014 v 10:21 | britain_xx |  Other Photos

Objevila jsem.. nové? nevím, nové asi moc ne, řekla bych, že už budou trošku starší. No, každopádně jsem objevila dvě fotky, na kterých je Tatiana s kanadskou herečkou Sarah Galdon. Pokud Saraj neznáte, tak třeba jako malá hrála v seriálu Brutální Nikita, ve třetím díle Ledové Ostří, nebo ve filmu Cosmopolis, ve kterém hrál i Robert Pattinson. Měla by se také objevit ve filmu Amazing Spider-Man 2.


Fotky z natáčení 1. série

22. března 2014 v 21:12 | britain_xx |  Behind the Scenes

Objevily se nějaké fotky z natáčení. "Bohužel" jde ale o fotky z první série. Jde o scénu, kde je Cosima v laboratoři:)


Entertainment Weekly - magazine scans

22. března 2014 v 21:02 | britain_xx |  Gallery Update

Konečně! Objevily se scany z Entertainment Weekly, ze speciálního čísla věnovanému Orphan Black. Říkala jsem si, že pro vás něco přeložím, ale když vidím ten dlouhej text, tak na to vážně nemám:D stejně by to nikdo nečetl.. :P


Entertainment Weekly photoshoot

22. března 2014 v 20:50 | britain_xx |  Gallery Update

Tak. Teď se musím omluvit, fotky, o kterých jsem si myslela, že jsou promo fotky - a které jsem měla z takého.. pochybného zdroje - nebyly promo fotky, ale fotky z photohootu nafoceného pro Entertainment Weekly. Přičemž jedna z fotek byla použita na hlavní stránku speciálního vydání EW. Takže... moje chyba.