Behind the Scenes

Fotky z natáčení 1. série

22. března 2014 v 21:12 | britain_xx

Objevily se nějaké fotky z natáčení. "Bohužel" jde ale o fotky z první série. Jde o scénu, kde je Cosima v laboratoři:)

Nová fotka z natáčení první série

21. prosince 2013 v 15:09 | britain_xx

Objevila se nová fotka z natáčení OB.. Bohužel - no, zak tak bohužel nee - je z první série. Na fotce jde vidět hlavně štáb, ale v pozadí jde vidět Tat jako Alison, vypadá to, že jde o natáčení jedné.. uf, abych nespoilerovala.. pro ty co viděli - TÉ scény s Donniem:)

Fotka z natáčení druhé série

1. listopadu 2013 v 13:23 | britain_xx

To je opravdu otřes. Nic se neděje. Tatiana a ostatní pilně natáčí druhou sérii Orphan Black, ale všechny informce, videa a fotky se drží pěkně pod pokličkou. Mám tu ale jednu fotku. Popravdě, toho na ní není moc k vidění. Jeden ze členů štábu s maskou Heleny. Na pravé straně fotky můžete vidět kamery a ať fotku zkoumám jak můžu, pořád nemůžu přijít na to, kdo na kamerách je. A mám podezření, že na jedné je Felix a na druhé Sarah (???) a Paul. Ale kdo ví:)

A mám pro vás ještě zprávu.... bude nový design ! A je nádherný!! Design bude opět od blogerky Pagess :)

Fotky z natáčení 1. série

6. října 2013 v 14:03 | britain_xx

Fotky z natáčení první série jsme tu už měli, ale ne všechny a nebyly nahrány ani v nové galerii. Proto je tu mám znovu a jsou to všechny oficiálně zveřejněné štábem.

Orphan Black - On Set

8. srpna 2013 v 9:46 | britain_xx

Přidávám několik fotek z natáčení Orphan Black. Můžete například vidět Tatianu v maskérně, to se zrovna mění na klon Katja a po pravé straně můžete vidět vlasy Cosimy. Můžete také vidět maskéry v akci, jak se snaží, aby Tatiana jako Beth vypadala jako sražená vlakem. A spoustu dalších.

acsls63raclx7fn5acwAHwtYadqjSX1eadsueTeIabrzbnR4ads86XQf adi53EglabcdJJ6oackRvY6w

"Orphan Black" Behind the Scenes

21. července 2013 v 20:09 | britain_xx
Zkuste se podívat na krátké video, jak to asi vypadá, když jsou tři klony v jední místnosti. Točí se s doubléry, kteří se potom počítačové vymazávají, nebo Tatiana prostě mluví do prázdného místa a vše se musí také digitálně upravit. Důležité jsou hlavně detaily, které se musí opravdu dobře hlídat.

 
 

Reklama