Episode Stills

Nové stillsky 2x02

24. dubna 2014 v 13:34 | britain_xx

A k novému promu tu mám ještě dvě nové stillsky z nadházejícímu dílu (2x02). Jde o Felixe, který opět nepřekonatelný a o paní S. Paní S.. to se mi vůbec nelíbí, jak si může takhle volně chodit? A ta zbraň?!

EDIT. přdávám další dvě stillsky, které se během dne objevily. Na obou je Sarah svázaná (!!!) v kufru auta.

OB2_EP202_D4_00188_595_slogo.jpg OB2_EP202_D8_00412-2_595_slogo.jpg

2x01 - Stills

4. dubna 2014 v 21:24 | britain_xx

S čistým svědomím můžu říct, že všechny stillsky, které byly doteď zveřejněny, jsou určitě z 2x01. Takžee bitky mezi Sarah a Rachel se dočkáme hned v prvním díle. Ale.. je to vážně Sarah? Bože, co když je to Cosima?! Každopádně.. objevily se tři nové stillsky. Dvě se Sarah, jedna s Alison, která je cosi nacvičuje v ochotnickém divadle. Tahle fotka mě šíleně pobavila. :D Kvalita docela na pytel.


Nová stillska z OB

22. března 2014 v 20:42 | britain_xx

Tahle stillska popravdě není až zas tak úplně nová, ale úplně mi vypadla z hlavu a zapomněla jsem ji sem dát. Takže ji teď dodatečně přidávám. Na stillsce to na první pohled vypadá, že Delphine líbá Cosimu, ale podívejte se na její vlasy.. je to opravdu Cosima? Kde má dredy?!

Oficiální stillsky ke druhé sérii

13. března 2014 v 16:13 | britain_xx

Dále pro vás mám naprosto dokonalé nové stillsky! Konečně se objevily nějaké další oficiální a ne jen ta jedna, kde Sarah míří Rachel do obličeje. Která je mimochodem opravdu bad-ass ! :)

Můžeme na stillskách vidět například Paula, který je bůh ví kde a volá bůh ví s kým! Nebo třeba Alisn s Donniem na pohřbu Aynsley, Felixe se Sarah, nebo také stillsku našeho nového klonu Jennifer, když byla ještě zdravá. A další v galerii.


orphan-black-23_595_slogo.jpg orphan-black-25_595_slogo.jpg orphan-black-26_595_slogo.jpg orphan-black-30_595_slogo.jpg

První stillska z druhé série OB!

5. prosince 2013 v 21:06 | britain_xx

Tak strašně se stydím za to, co tady odvádím.. nebo spíš neodvádím:( nechodím, nic nepřidávám, ale věřte mi, že na Tat i na vás denně myslím, ale prostě na blogování opravdu nemám sílu a strašně mi to chybí.. !! Ale dneska tu na moje omluvy není naprosto žádné místo!! Protože tomu prostě neuvěříte!!!! Objevila se úplně první stillkska z druhé série Orphan Black!!

V na webu magazínu Entertainment Weekly, kde byla tato fotka zvěřejněna, se objevil i rozhovor s tvůrci, který se teda VÁŽNĚ chystám překládat! Takže se můžete těšit! Ale co fotka?! Na fotce vidíme Sarah a Rachel v docela prekérní situaci! Sarah a Rachel se pravděpodobně dostaly do bitky, Sarah Rachel porazila na zem a vytáhla na ni zbraň!! No to mě teda podržte, tohle bude něco! Mimochodem, Sarah má nějaký nový účes! :) 
 

Reklama