Episode Synopsis

2x03 - Mingling Its Own Nature With It

13. dubna 2014 v 20:33 | britain_xx

epizoda se bude vysílat v sobotu 3. května


Sarah se vydává na cestu s Felixem a je nucena čelit minulosti - starý zámý jménem Cal Morison (Michiel Huisman). Když je jejich chvilka klidu brutálně narušena, Sarah si uvědomuje, že ať uteče jakkoli daleko, nikdy to nebude dost.

2x01 - Nature Under Constraint And Vexed

15. března 2014 v 12:55 | britain_xx

epizoda se bude vysílat 19. dubna v sobotu


V premiéře nové sézony Sarah nemá už žádné možosti, je na útěku a pronásledována smrtícími protivníky. Zoufale chce najít svou dceru Kiru, podezírá pro-klon Rachel, že má co dělat s jejím zmizením. Alison a Donnie se zúčastní pohřbu mrtvé kamarádky Aynsley, což způsobí, že Alison se potopí do stavu hluboké deprese a viny. Cosima čelí matoucímu rozhodnutí, které může mít hrozivé následky.

2x02 - Governed By Sound Reason And True Religion

14. března 2014 v 12:43 | britain_xx

epizoda bude vysílaná 26. dubna v sobotu


Zatímc Alison bojuje se smrtí Aynsley a Cosima se rve se zhoršujícími se symptomy její záhadné nemoci, Sarah se snaží získat Arta k tmu, aby jí pomohl najít Kiru a je pro ni dost šokující, když zjistí, kam vedou stopy.

1x10 Endless Forms Most Beautiful

13. července 2013 v 22:59 | britain_xx

Finální epizoda první řady, v které má Sarah poslední šanci něco změnit. Věci se začínají nebezpečně komplikovat a to hned z několika stran. Art je rozhodnutý udělat cokoli, aby získal odpovědi na své vlastní otázky. A v neposlední řadě stojí před sirotky rozhodnutí, které změní všechno. Musí se rozhodnout jestli uzavřou mír s jejich tvůrci a nebo se pustí do smrtelně nebezpečné konfrontace.

1x09 Uncounscious Selection

13. července 2013 v 22:58 | britain_xx

Sarah je pevně rozhodnuta, že se pomstí. Nemůže dovolit, aby se Kira zase dostala do ohrožení života. Ale jak se zdá, tak není jediná kdo spřádá svoje plány. Mezitím Cosima zjistí pravdu o Delphina a dá ji ultimátum, aby si vybrala stranu. Sarah má v rukou život vraha a je na ní, aby rozhodla co s ním udělá. Jenže na povrch vyplavou některé informace, které změní všechno.

1x08 Entangled Bank

13. července 2013 v 22:57 | britain_xx

To, co Sarah udělá, aby se připravila svůj další tah, poštve jednotlivé klony proti sobě. Paul se zoufale snaží skrýt Sarah existenci. Alison se pokusí pomstít svému domnělému dohlížiteli, což ji ale může stát vše, co pro ni něco znamená.

1x07 Parts Developed in an Unusual Manner

13. července 2013 v 22:56 | britain_xx

Paul je nezvěstný, což donutí Sarah vyhledat otevřené střetnutí s vůdcem celé konspirace. Paul se dozví, že mu Sarah zatajila ty nejdůležitější fakta, což ohrozí křehkou důvěru, kterou mezi sebou mají. Mezitím se vztah mezi Cosimou a Delphine prohloubí, Cosima je ale také stále více fascinována nebezpečným Dr. Leekie.

1x06 Variation Under Domestication

13. července 2013 v 22:55 | britain_xx

Sarah dál hledá odpovědi, ale její pátraní je přerušeno kvůli nečekanému výletu na předměstí. Alison, jejíž paranoia se čím dál víc stupňuje, se stává nevyzpytatelnou a tak uvádí do nebezpečí všechny sirotky. Ale když se životy všech sirotků začínají nebezpečně prolínat, Sarah se musí rychle rozhodnout komu bude věřit a komu svěří své tajemství.

1x05 Conditios of Existence

13. července 2013 v 22:54 | britain_xx

Důkazy, které se Sarah podaří nasbírat, budou nasvědčovat tomu, že existence klonů je důsledkem hrozného experimentu, který ale stále ještě probíhá. Kvůli tomu začne Sarah podezřívat Paula. To však podnítí jeho podezření, kvůli kterému se pokusí přijít věci víc na kloub a tím se přiblíží až nebezpečně blízko pravdě. Mezitím Alison, jejíž paranoia je stále silnější, zkomplikuje věci opravdu nevídaným způsobem.

1x04 Effect of External Conditions

13. července 2013 v 22:54 | britain_xx

Sarah si uvědomuje, že záležitost s klony si vyžádá víc než jen se vydávat za policistu. Budu muset najít vraha a to moc nezapadá do jejích plánu. Ohrožuje to její dlouho očekávané shledání s Kirou. A jak se Sarah dostává blíž k vrahovi, tak se vrah dostává blíž k tomu, aby zjistil pravdu. Hrozí vyzrazení její falešné identity a to by zničilo všechny její plány.

1x03 Variation Under Nature

13. července 2013 v 22:52 | britain_xx

Sarah je otřesena zjištěním, že ona a všechny jí podobní "sirotci" jsou klony. Sarah v tom nechce pokračovat a rozhodne se sebrat peníze a opustit město. Jenže její podvod se začíná dostávat na tenký led, když policie objeví pohřbené tělo. A aby toho nebylo málo, tak je případu přidělena právě "Beth", která má za úkol vypátrat vraha. Z lovce se tak lehce může stát kořist.

1x02 Instinct

13. července 2013 v 22:52 | britain_xx

S tělem v autě a bez možnosti si někam vrátit, musí Sarah pokračovat v podvodu a dál se vydávat za Beth. Jenže s vrahem za zády to nebude moc jednoduché. Její jedinou nadějí je tak se pokusit vyhledat ostatní klony a dozvědět se co se tu vlastně děje.

1x01 Natural Selection

13. července 2013 v 22:51 | britain_xx

Sarah je vyvrhel, dítě ulice a malý podvodník. Její život se ale naprosto změní, když se stane náhodným svědkem sebevraždy mladé ženy, která vypadá naprosto jako ona. Rozhodne se, že krádež její identity a vybílení účtu vyřeší všechny její problémy. To ale netuší do jakých problémů se teprve dostane. Dotyčná žena byla totiž její klon.
 
 

Reklama