Fan Videos

CrackV!d - OB

18. dubna 2014 v 20:55 | britain_xx

Už dlouho jsme tu neměli žádné fanouškovské video. Proto tu pro vás jedno mám. Je to "crack video" .. určitě to znáte, taková ty legrační videa, hodně se používá hudba a tak. :D

Musím vám říct, že crack videí - nejen k Orphan Black - mám nasledováno opravdu, opravdu, opravdu hodně. Jakožéé, možná až moc. A proto musím s čistým srdcem říct, že tohle je jedno z těch opravdu povedených. Dneska jsem ho viděla už asi pětkrát.

I effed it all up - humour

27. prosince 2013 v 14:17 | britain_xx

Pokud máte chvilku času, určitě se podívejte na tohle fanouškovské video. I přes to, že Orphan Black není zrovna komediální seriál, najdou se v něm i vtipné momenty. Tady je proto sestřih toho nejlehračnějšího, co můžete v OB nalézt :) žádné extra velké spoilery.

Sail - Orphan Black - Fan Video

13. listopadu 2013 v 13:56 | britain_xx

Mám tu pro vás další krásné fanouškovské video. S naprosto úúúžasnou hudbou. Tu písničku prostě miluju! Video je ale docela spoilerové, takže se koukejte pouze na vlastní nebezpečí. :)

Fix You - Orphan Black - Fan Video

9. listopadu 2013 v 13:54 | britain_xx

Naprosto, naprosto dokonalé fan video. Pokud se nebojíte drobných spoilerů určitě si ho pusťte, je opravdu nádherné. Skvělá hudba, skvěle sestříhané, prostě naprosto dokonalá práce.Who are you, really? - Orphan Black - fan video

25. října 2013 v 13:00 | britain_xx

Mám tu pro vás dneska jedno naprosto bezvadně udělané fanouškovské video ! :) Určitě se na něj podívejte. Žádné spoilery bych řekla, že neuvidíte. Je to naprosto skvělá práce, skvěle sestříhané, naprosto brilantní hudba.. a prostě úžasný seriál. Uf, vůůbec mi neběhá mráz po zádech.Orphan Black ve stylu F. R. I. E. N. D. S.

27. září 2013 v 17:01 | britain_xx

Taky milujete seriál Přátelé? Jako... já dost. Tatiano, je mi to líto, ale Přátele zbožňuju ještě víc, než Orphan Black. Ale ne, nebudu tu psát oslavný článke na seriál F.R.I.E.N.D.S., jde jen o to, že jsem na internetu našla naprosto bezvadné video. Určitě známe úvodní znělku Přátel.. Kdy všichni herci tancují v noci okolo kašny i přímo v ní. A jen taková zajímavost - tuto znělku herci natáčeli, když ještě neznali písničku, která bude v úvodní znělce, takže tancovali bez hudby. No, to ale jen taková zajímaůstka mimo OB. Teď už tady máte fan video na OB a Přátele!Fear is how I fall - Orphan Black - fan video

14. září 2013 v 10:05 | britain_xx
Aby to tu nebyly jenom samé rozhovory a dlouhatánské články, které stejně 3/4 z vás nečte, tak jsem našla jedno úžasné zpracovné fan video. Nevém, ani mi nepřijde příliš spoilerové, ale pokud jste ještě celou první sérii neviděli, tak se koukejte opravdu jenom na vlastní nebezpečí. Písnička, která se videu hraje - Krwlng /Linkin Park/.

 
 

Reklama