News and other

Promítání 2x01

10. dubna 2014 v 7:52 | britain_xx

Duben je opravdu vytížený měsíc. Nejen, že se mi blíží maturita, o to teď vůbec nejde! :D Ale hlavně, jak už všichni víte, protože to melu pořád dokola a vy to jako fanoušci už dávno víte!!!! :D za pouhých devět dní je premiréra druhé série! Yay! ALE!

Už včera jsem psala, že 15. dubna se Tat objeví u Conan O'Briena (YESSS!!), ale to není jediná akce, která ji čeká. No, hlavně Conanova show je předtočená, takže no stress. Ale 15. dubna v LA proběhne speciální promítání 2x01 a následně bude probíhat Q&A s Tatianou a Jordanem (Felix).

To ale není všechno. Za dva dny po promítání v LA bude další promítání! Tentokrát pro fanoušky! 17. dubna, dva dny před premiérou bude fanouškovské promítání v New Yorku! Po promítání bude opět následovat Q&A, tentokrát ale bez Tatiany. Objeví se Jordan Gavaris (Felix), Maria Doyle Kennedy (Paní S.), Evelyne Brochu (Delphine) a tvůrci seriálu John Fawcett a Graeme Manson. Ve čtvrtek v 7:00 místního času. Pokud se někdo momentálně nacházíte v NY a máte čas, určitě neváhejte! Počet míst je omezen kapacitou sálu! :D

Orphan Black má dokonce i svou reklamu, billboardy na Times Square! Což je podlě mého opravdu super a seriál tak dostává ještě více publicity. No, kdo by nechtěl mít obličej na Times Square?!

Vítězství pro OB v 'The Peabody Awards'

9. dubna 2014 v 20:59 | britain_xx

Orphan Black vyhrál další cenu! Tentorkát jde o cenu The Peabody Awards. Ceny, které se udělují tomu nejlepšímu co se objevuje v televizi, v rádiu, za co jsou zodpovědní producenti, velké společnosti, nebo cílevědomí jedinci.

Takže produkce Temple Street ve spolupráci s televizní stanicí BBC America a Space vyhráli cenu s naším oblíbeným, dokonalým a jediným ORPHAN BLACK!

GRATULACE! :))

Orphan Black míří na WonderCon

3. dubna 2014 v 21:43 | britain_xx

Orphan Black míří na WonderCon! Letos 18. - 20. dubna bude ve městě Anheim v Kalifornii probíhat WonderCon. Pokud nevíte, co WonderCon je, tak si prostě představte ComicCon, akorát v.. hm, v o něco menším měřítku. :D Setkání pro fanoušky komiksů, scifi seriálu, ..

Jak samozřejmě dobře víte, 19. dubna má premiéru druhá série OB. A právě na WonderConu bude také probíhat speciální promítání. Zatím není potvrzená účast Tatiany ani nikoho jiného z castu, ale doufám, že tohle si Tat nenechá ujít.. :)

Kathryn Alexandre v OB

23. března 2014 v 11:36 | britain_xx

Nadpis tohoto článku je docel zavádějící, protože Kathryn je součástí Orphan Black od samého začátku. Je totiž doublérkou Tatiany. Bez ní by žádný díl seriálu prostě nemohl vzniknout. Vidíte na první animaci v úvodu článku? To je Kathryn. A na druhé objíma Tat Kathryn, když jsi šla pro cenu za nejlepší herečku v drama seriálu na cenách Canadian Screen Awards. Ale proč vám tohle píšu? Protože Kathryn se konečně objeví přímo na obrazovce, takže i my konečně budeme moct vidět její herecké nadání. Kathryn má opravdu těžkou práci, i když my vlastně její úsilí v konečné epizodě nevidíme. Ale ona musí dělat pohyby přesné jako dělá Tat, pohyby ale i mimiku. Mnoho hereckých zkušeností za sebou Kathryn zatím nemá, hrála třeba v jednom díle seriálu Saving Hope.

Kathryn se tedy objeví ve druhé sérii v devátém díle. Takže v 2x09 dávejte pozor, protože tuhle neobvyklou krásku tak také uvdidíte. Zatím o její roli není mnoho informací. Snad jen jméno, jméno její postavy bude Alexis, ale o jakou roli přesně půjde, zatím nevíme.

Před několika dny vznikl s Kathryn zajímavý rozhovor o práci na Orphan Black. Pokud bude zájem, ráda jej pro vás přeložím. :) Teď už jenom fotka Kathryn, abyste věděli, koho v 2x09 vyhlížet.

Názvy nových epizod

14. března 2014 v 11:03 | britain_xx

Dnes v noci byly zveřejněny názvy druhé, třetí a čtvrté epizody. Vypadají opravdu zajímavě a těžko je překládat do češtiny, protože přeložené doslova to zní prostě.. divně.

2x02 - Governed By Sound Reason And True Religion (26. dubna)

2x03 - Mingling Its Own Nature With It (3. května)

2x04 - Gverned As It Were By Chance (10. května)

NOVÝ KLON!!!

13. března 2014 v 17:47 | britain_xx

JE TO TADY! VÁŽENÍ, POZOR! NĚKOLIK MÁLO MINUT STARÁ ZPRÁVA! MÁME TU NOVÝ KLON!!!

Nový klon se jmenuje Jennifer Fitzsimmons, učitelka a trenérka plavání. Nový klon objeví Cosima při zkoumání své nemoci, kdy najde nějaké video-deníky. Podle tvůrců Graema Mansona a Johna Fawcetta, Cosimě se možná tak docela nebude líbit, co najde. Jennifer je klon, která o klonech vůbec netuší a její monitor byl její přítel. Onemocněla stejným druhem nemoci, jakým trpěla Katja, a samozřejmě stejným druhem nemoci, jakým trpí naše Cosima. Cosima bude opravdu otřesená tím, co najde.

Některé deníkové záznamy budou i součástí seriálu, některé se však budou objevovat pouze na internetu. Tento první deníkový záznam ukazuje krutou skutečnost mezi zdravou a nemocnou Jennifer. Vidíme Jennifer krátce po prvním objevení nemoci a také to, jak vypadá teď - ztrhaná, bez vlasů. "Každý týden zkouší Dyad novou léčbu, nic nepomáhá." Moment, cože? Jennifer se nechává léčit v Dyadově institutu? Přežije Jennifer? Jak s touto novou informací naloží Cosima?


Video zatím není na youtube, proto zatím pouze přes ODKAZ ! :)

GLAAD nominace

3. února 2014 v 13:52 | britain_xx

Seriál Orphan Black má další nominaci na cenu. Tentokrát je to cena GLAAD, která odměňuje seriály, filmy, zpěváky, magazíny a spoustu dalších.. kteří ukazují lesbičky, gaye, bisexály a transexuály v tom nejlepším světle. Jako naprosto normání věc. Ukazují, jak může to, že jsou jiní - ale přitom naprosto stejní jako kdokoli jiný - ovlivnit jejich život v dnešní společnosti.

Orphan Black si vysloužil nomimaci v kategorii nejlepší drama.

Předávání cen bude probíhat 12. dubna v Los Angeles a 3. května v New Yorku.

Název první epizody odhalen

29. ledna 2014 v 18:31 | britain_xx

Jsem strašná. Jsem příšerná, že sem nic nepřidávám, že nechodím na vaše úžasné blogy, které naprosto miluju. Ale večer v 6 přijedu ze školy a jsem šťastná že se vůbec dohrabu do schodů do pokoje. A to se ještě musím učit. Maturita a přijímačky, no.. strašné. Ale všechno se pokusím napravit a přidám všechny novinky! :)

První z novinek je! Známe název první epizody druhé série!! Chápete?!

2x01 - Nature Under Constraint And Vexed

Těžko překládat do češtiny. Doslova by to bylo něco jako "Příroda pod nátlakem a zmatkem" ... takovéhle překlady epizod se ale nedají brát doslova. Ale myslím, že je to zajímavý název! Těším se. Druhá série OB startuje přesně za 79 dní! U nás za 80! :)

Nová postava v OB

12. ledna 2014 v 13:46 | britain_xx

Orphan Black má další novou postavu! Novou ztvární herečka Michelle Forbes, která nedávno skončila natáčení seriálu Chicago Fire. Její postava se bude jmenovat Marian Bowles a bude členkou Dyadova institutu. Takže podle mého bude spolupracovat s doktorem Leekiem. A bude sledovat válku mezi Rachel a Sarah.12 věcí, které byly letos v televizi opravdu důležité

20. prosince 2013 v 11:41 | britain_xx

Nez začnu cokoli psát, všimněte si, jak na první gifu se Tatiana zaculí a jak potom zdvihne jedno obočí! Bože, proč jen musí být tak užasná?! Blog.cz pořád nefunguje tak, jak má, obrázky už mi nahrávat jdou, když to trochu fikaně obejdu, ale videa pořád ne:(.. takže, až mi půjdou nahrávat videa, tak vám nahraju tento nový rozhovor, ze kterého jsou tyto gify i s maličkým, opravdu maličkými novými záběry z druhé série:)

ALE! Teď už k tématu tohoto článku. Máme tu další žebříčkový seznam. No jo, je konec roku, všude jsou seznamy toho nej.. ale tenhle je jiný a právě proto je tak zajímavý. Buzzfeed.com sestavil žebříček dvanácti nejdůležitějších, nejprůlomovějších věcí v televizi v tomto roce. Jde o naprosto normální věci, jako je například auto, hvězda, nůž, nebo třeba poznámkový blok. Každá z těchto věcí má v seriálu ve kterém se objevila podstatnou roli. Třeba proto, že díky této věci zemřela nějaká důležitá postava, nebo to bylo naprsto vyvrcholení seriálu, nebo něco jinak naprosto důležitého, bez čeho by tento seriál nemohl běžet dál.

V tomto seznamu se samozřejmě objevilo i Orphan Black. Napadá vás, jaká věc by to mohla být z Orphan Black? Nebudu vás dlouho napínat, je to kabelka Beth.
Proč právě tato kabelka? To je přeci naproto pochopitelné:).. Kabelka patřila Beth Childs, která se na vlakovém nádraží rozhodla spáchat sebevraždu, přičemž kabelku předtím odložila. Než Beth skočila pod vlak, navázala oční kontakt se Sarah, když si Sarah uvědomila, že vypadají naprosto stejně. Proto Sarah Bethinu kabelku ukradla, aby mohla převzít její identitu, protože potřebovala peníze a potřebovala zmizet od svého přítele Vica. Kdyby Bethinu kabelku neukradla, třeba by se nikdy nedozvěděla, že je klon a že na světě žije spousta dalších žen, které vypadají naprosto stejně jako ona.

Jistě, jistě.. můžete si říct, že kdyby neukradla kabelku, dozvěděla by se to jinka, protože jinak by tento naprosto úžasný seriál prsotě nebyl, ale víte jak :) Není to naprosto skvělý nápad na seznam toho NEJ? :)

Best of 2013 podle tv.com

16. prosince 2013 v 18:29 | britain_xx

No, blíží se konec roku, je proto naprosto pochopitelné, že se zveřejňuji různé žebříčky a hlasování o to nejlepší za uplynulý rok. Svoje internetové hlasování má i portál tv.com .. opět je tu neskutečná spousta kategorií, pokud se chcete podívat na všechny, můžete tady. Můžete si tam najít vlastní oblíbence. Já tu ale pro vás mám kategorie, které souvisí tady s naším byznysem;)

NEJLEPŠÍ SERIÁL VYSÍLANÝ NA KABELOVÉ TELEVIZI - ORPHAN BLACK

můžete si všimnou, že Opran Black zatím dost "drtí" ostatní seriály! CloneClub jede! :)

NEJLEPŠÍ SCI-FI SERIÁL - ORPHAN BLACK

uh, tady OB docela zaostává..

NEJLEPŠÍ HEREČKA V DRAMATU - TATIANA MASLANY

Tat! natrhni jim zadky! už jenom "pár" hlasůů

NEJLEPŠÍ NOVÁ POSTAVA - ORPHAN BLACK, ALISON HENDRIX

no tak, Alison! to si přece nenecháš líbit!:)

ZLODUCH, KTERÉHO PROSTĚ MUSÍTE MILOVAT - ORPHAN BLACK, HELENA

ajaj, aby se náš anděl nenaštval..

NEJOKOUZLUJÍCÍ ŠPRT - ORPHAN BLACK, COSIMA

oh, chudák Cosima, to si nezaslouží!


Jen aby bylo jasno, děsně se mi nelíbí slovo šprt jako překlad pro krásné anglické slovíčko geek, to jenom tak pro pořádek. Počet hlasů na den je neomezený a hlasování bude probíhat ještě 16 dní. :)


Top 10 EVERYTHING of 2013 podle Entertainment Weekly

16. prosince 2013 v 18:12 | britain_xx

Každý rok internetový (i papírový) magazín Entrertainment Weekly zveřejňuje seznam toho nejlepšího z toku 2013. Nejde ale jenom o televizi. V tomto "Best of" je spousta kategorií, přičemž každá má deset míst. Jde samozřejmě i o televizní seriály, jinak bychom tu vůbec nebyli;).. Kromě televize se ale zveřejňují seznamy toho nejlepšího i co se týče hudby, techniky, sportu, nebo i důležitých politických situací. Pokud se chcete podívat na kompletní seznamy, můžete zde. V kategorii nejlepší seriály roku 2013 se objevil i náš milovaný Orphan Black!

Magazín Entertainment Weekly vyhlásil Orphan Black

desátým nejlepším seriálem roku 2013

další gratulace pro Tatianu, pro celý štáb i pro ostatní herce! :)

Patrick J. Adams hostem v OB!

12. prosince 2013 v 19:01 | britain_xx

Máme nového herce, který se objeví v druhé sérii Orphan Black. Říká vám něco jméno Patrick J. Adams? Ne? Ale určitě jo. Znáte seriál Suits (Kravaťáci)? Ano, Patrick hraje hlavní roli Mikea Rosse v tomto veleúspěšném seriálu a také randí s herečkou Troian Bellisarion, která hraje v seriálu Pretty Little Liars postavu jménem Spencer.

Patrick se objeví minimálně v jedné epizodě. Jeho postava se bude jmenovat Jesse. Je popisován jako statečný, normální chlap, kterému se naprosto změní život, když jeden z klonů vkročí do jeho života.

Nezdá se vám, že je těch mužských rolí už nějak moc? A néé, vůůůbec mi to nevadí !:)

Novinky o druhé sérii OB

1. listopadu 2013 v 20:59 | britain_xx

Orphan Black má natočené tři epizody. Včera, 31. října byl poslední natáčecí den právě třetí epizody. Neměly by se už objevit nějaké fotky, nebo videa? Už mě to opravdu štve:D .. chci aspoň jednu, jednu, fotku!
Pokračujeme ve zprávách, nevím, však, jestli je to informace konečná a stoprocentní. Zdroj informace je pouze twitter, takže pravdivost opravdu zaručena není. ALE! Pravděpodobná premiéra druhé série je

14. dubna 2014

..no není to otřesné? Uvědomujete si, jak je to šíleně daleko?
A ještě jsme neskončili. Podle imdb tu máme novou postavu. Vše, co víme je ale pouze jméno herce, jméno postavy a to, že se objeví ve 2x01. Herec Alex Ozerov stvární postavu jménem Ramon.
Poslední drobná informace.. druhá série bude mít, stejně jako první, deset epizod po šedesáti minutách.

Chcete OB na titulce TV Guide?

12. října 2013 v 19:15 | britain_xx
Pro dnešek ještě takové malé .. oznámení? Nebo prosba?

No, nevím jak vy, ale já mám opravdu radost, když se s Tatianou, nebo s celou OB bandou objeví něco nového, fotky, videa, nebo jakýkoli krátký rozhovor, nebo prostě cokoli. Mám pro vás ještě takový malý úkol. Vím, že ne všichni jste závisláci na facebooku a ne všichni mají na FB účet, pokud ho ale máte, klikněte ZDE a hlasujte pro Orphan Black, protože pokud OB tuto anketu vyhraje, bude OB na titulní strašně magazínu TV Guide!! :) Jsem docela optimistický člověk, ale tady to na výhru moc nevidím, protože v anketě jsou třeba i The Vampire Diaries, nebo Pretty Little Liars a další.. :D .. no, každopádně..

HLASUJTE

Noví herci mířící do Orphan Black!

12. října 2013 v 17:42 | britain_xx

Pamatujete si, jak jsem nedávno psala, že už známe dvě nové postavy, které se ve druhé sérii objeví? No, a víte co? Dneska už víme i herce, kteří tyto dvě postavy ztvární. A k tomu také třetí postavu! Držte si klobouky!
První postavou, o které už nějaké drobné informace máme, je Cal Morrison. Třicetiletý běloch, který má podivný šestý smysl, co se týče odhadování lidí. Cal bude potřebovat veškerý svůj rozum a lidskost, když se jeho cesty zkříží s klony. Jeho cesta bude plná překvapení, nebezpečí a odhaleních, která by ho ani nemohla napadnout. Herec, bude hrát Cala, je Michiel Huisman, který bude zářit například i ve čtvrté sérii seriálu Game of Thrones.

Michiel Huisman

Playlist pro Helenu

6. října 2013 v 18:38 | britain_xx

Mám tu pro vás takovou zajímavost. Jistě víte, že Tatiana Maslany používá hudbu pro to, aby se vžila do svých jednotlivých rolí. Ale jak to tak vypadá, hudba je oblíbená nejen u Tat ale i u ostatních členů štábu. Jde o to, že tvůrci seriálu Orphan Black berou svou práci opravdu dobře.. a proto své postavy berou jako opravdu existující bytosti. Proto jak každý z klonů má v seriálu svůj vlastní život, tak mají klony i své oblíbené písně. Jako první tu mám na řadu Helenu. Sám Graeme Manson řekl, že si nedokáže představit, že Helená má nějakou oblíbenou hudbu, právě pro to, jak je to šílená osoba. Ale nakonec playlist pro šílenou Helenu zveřejnil.

Stejně jako se během první série vyvíjela samotná Helena, tak se vyvíjí i její playlist. Od temných až strašidelnýcn songů po takové ty... lepší:) Proto i Helena se přestala řídit touhou po smrti ale začala se řidit touhou po lásce.

Orphan Black náramky

27. září 2013 v 12:09 | britain_xx

Na internetu jsem objevila tyhle naprosto skvělé náramky s tématikou Orphan Black. Vypadají opravdu úžasně a narazit na ně někde v Česku, nebo v českém e-shopu (haha), tak s koupí neváhám. Pokud si ale chcete náramky koupit VY, tak každý z nich je za 6 dolarů. Náramky jsou s těmito nápisy - každý nápis je i přímý odkaz na obchod - Cophine, CloneClub, #EmmyForMaslany - ten bych brala hneeed, Welcome to the trip man. Všechny bych vlastně brala hned!


abj5oiMK actxRMmKadzDWdAM abcl93hA

Lehký nástin druhé série OB

27. září 2013 v 11:57 | britain_xx

Konečně je tu nějaký nástin toho, o co ve druhé sérii půjde. Berte prosím na vědomí, že násleující řádky obsahují spoilery na finále první série. Není to žádný zázrak, víme stejně pořád v podstatě to samé, ale jsem ráda za každé nové slovo o Tatianě nebo o Oprhan Black.

Ve druhé sérii se opravdu šlápne na plyn. Sarah zoufale hledá svou pohřešovanou dceru Kiru. Vyvolává válku s pro-klonem Rachel, tato skutečnost může ohrozit všechny ostatní klony. Jak Sarah zjišťuje víc a víc své minulosti, objevují se i noví lidé, může jim ale Sarah věřit?

HAPPY BIRTHDAY JORDAN AND MARIA

25. září 2013 v 20:31 | britain_xx

V neděli slavila své 28. narozeniny Tatiana, dneska slaví své 24. narozeniny Jordan Gavaris (Felix) a 49. narozeniny Maria Doyle Kennedy. Oběma přeji všechno nejlepší, hodně úspěchů v Orphan Black, spostu dalších skvělých rolí a hodně zdraví a štěstí do osobního života.


HAPPY BIRTHDAY JORDAN AND MARIA!

Natáčení OB 2. série oficiálně začalo

25. září 2013 v 15:48 | britain_xx

Ano. Už v pondělí natáčení druhé série Orphan Black konečně začalo! Doufám, že budou fotky i videa a rozhovory.. a no, víte co vždyť o tom melu pořád dokola! A já tady pro vás mám první fotku! Bohužel neuvidíme Tat ani nikoho jiného, ale je to fotke ze čtení scénáře!

twi.png FELIX-BYT.png

A pokud kliknete ZDE, tak si na instagramu můžete pustit video z natáčení. Uvidíme teda docela prd, ale slyšet "Action!" je docela dobrý pocit! Na videu je John Fawcett, tvůrce seriálu.

EDIT. 25. 9. - 20:35 - přidala jsem druhou fotku, což je ochutnávka Felixových obrazů z jeho bytu

'Orphan Black' Střípky ke druhé sérii

21. září 2013 v 13:40 | britain_xx

Mám tu nějaké drobné novinky o druhé sérii přímo od tvůrců Mansona a Fawcetta. Jsou možné drobné spoilery z finále první série.

Manson: Myslím, že můžeme už s jistotou říct, že ve druhé sérii chceme mít další klon, nebo dva.
Fawcett: I přes to, že jsme na konci první sérii potkali Rachel. Šlápneme na plyn. Máme k rozbalení opravdu zajímavou postavu. A to se stane asi před tím, než potkáme další novou postavu.

Uvidíme ještě dceru Sarah, Kiru, a její nevlastní matku, paní S.?

Fawcett: Ano, určitě. Kira je Saři celý svět, a zrovna teď se Sarah nachází na stejném místě, jako v první sérii, je bez své dcery, má omezené zdroje a je na útěku. Takže jsme tam, kde jsme byli a pokud jde o paní S., milujeme Marii Doyle Kenned (paní S.), je to neskutečná herečka..
Manson: Paní S. byla vždycky důležitá. Paní S. je postava, která umí překvapit, má spoustu tajemství a je důležitá pro mytologii našeho seriálu. Stejně tak Kira, ona je prostě speciální, v nejbližší době se ze seriálu pryč nechystá.


No, co se týče Kiry, tak docela obrátili, protože na FanExpu tvrdili oba tvůrci pravý opak!! Tak jsem opravdu zvědavá, jak to nakonec celé dopadne..

Vítězství pro OB v 'Tubey Awards'

19. září 2013 v 14:07 | britain_xx

Seriál má další internetové ocenění od diváků. Musím se přiznat, že tohle hlasování šlo naproto mimo mě, protože jinak bych vás nutila hlasovat, tím si můžete být jistí. Ale o co vůbec jde? Ocenění Tubey Awards, je internetové hlasování, kde diváci televizních seriálu hlasují o to nejlepší, nejhorší, nejšílenější, nejnadějnější... a spoustu dalších, nejrůznějších nej. Hlasování probíhá na stránkách televisionwithoutpity.com a probíhá každoročně, tento rok už po desáté! Přesuňme se ale k OB a jeho vítězstvím.

Nejpodceňovanější seriál (hlasování diváků)

ORPHAN BLACK

Nejlepší nový seriál (hlasování diváků i výběr zřizovatelů stránek)

ORPHAN BLACK

Neřekla bych, že je důležité něco dodávat.. snad jenom - VELKÁ GRATULACE.

Cena 'Ewwy' pro Orphan Black

13. září 2013 v 20:44 | britain_xx

Jistě si pamatujete, vy co sem chodíte pravidelně, že jsem vás naváděla na hlasování na ceny 'Ewwy'. Pokud nevíte, co Ewwy je, tak vám to ráda znovu zopakuji. Ceny Ewwy pořádá americký magazín Entertainment Weekly a v internetových anketách soupeří ti, kteří nebyly nominování na prestižní ocenění Emmy. A ano, hádáme správně, právě Orphan Black v této anketě bylo nominováno. Takže..

Všem co hlasovali děkuji ! ;). Děkuji za Tatianu, která se ale sama na twitteri vyjádřila a svému cloneclubu řádně poděkovala. A proč že vlastně? No jasně!

ORPHAN BLACK VYHRÁL LETOŠNÍ EWWY

Jupí! Orphan Black zvítězil se 31.07%, za ním, na druhém místě skončil seriál Scandal, který dostal o 882 hlasů méně, takže to byl docela vyrovnaný souboj, ale my jsme rádi, že vyhrálo OB! :)

Nezapomeňte.. :) připomínám to znovu, pokud jste fanoušky Orphan Black, šiřte informace o tomto seriálu dál, aby další lidi v naší malé zemičce o tomto seriálu věděli.

Další střípky z FanExpa

27. srpna 2013 v 12:36 | britain_xx

Mám pro vás další střípky z FanExpa v Kanadě. Jestli si ale myslíte, že se dozvíte nějaké novinky ze druhé série, tak jste na omylu.. :/ to se asi nestane. :D Jde spíš o taková... fakta:) Informace nejsou už z oficiálního panelu ale pouze z rozhovoru, který probíhal před - po (?) panelu. Taková informace, moderátor, který kladl otázky, měl na sobě kostým Snoopyho. ;)

Odpovědi pocházejí od tvůrců seriálu - Fawcetta a Mansona.

◘ Klonování ve skutečném životě? Podle tvůrců určitě špatný nápad, moderátorovi jasně řekli, že by určitě nechtěl potkat sám sebe v kostýmu Snoopyho! :)
◘ Orphan měl být původně film - a to již před deseti lety.
◘ Proč z filmu sešlo? Tvůrci měli napsanou pouze úvodní scénu, kdy se Beth zabije skokem pod vlak. Nevěděli, co dál s příběhem.
◘ Scénář proto nikdy nedokončili a tak z celého projektu sešlo.
◘ Jsou rádi, že se nakonec do projektu znovu pustili, ale nakonec jako do seriálu, ne do filmu, protože seriál má více možností a nemusí být celý příběh po dvou a půl hodinách ukončen.

No, ano.. taky si myslím, že seriál je lepší, ale kdo ví;)
 
 

Reklama