Other Photos

Tatiana se Sarah Gadon

23. března 2014 v 10:21 | britain_xx

Objevila jsem.. nové? nevím, nové asi moc ne, řekla bych, že už budou trošku starší. No, každopádně jsem objevila dvě fotky, na kterých je Tatiana s kanadskou herečkou Sarah Galdon. Pokud Saraj neznáte, tak třeba jako malá hrála v seriálu Brutální Nikita, ve třetím díle Ledové Ostří, nebo ve filmu Cosmopolis, ve kterém hrál i Robert Pattinson. Měla by se také objevit ve filmu Amazing Spider-Man 2.

Fan fotka z Cardiffu

21. března 2014 v 20:35 | britain_xx

Tak. Tatiana se momentálně nachází v Cardiffu, v hlavním městě Walesu. Ale jestli je tam pracovně, nebo soukromě vám neřeknu, protože to nevím:D Ale objevila se fotka s fanynkami, které mají neskutečnou kliku!!!! že se mohly s Tat vyfotit! :)

"Mladá" Tatiana

16. března 2014 v 13:45 | britain_xx

Úúú! Ani nemůžu říct, jak strašně moc jsem nadšená z fotek, které vám chci dneska ukázat. Objevila jsem několik fotek Tatiany za "mlada". Ano, to slovo dávám schválně do uvozovek, protože Tat je samozřejmě pořád mladá. Ale tohle jsou fotky opravdu několik let zpátky. Tat na nich vypadá naprosto skvěle, užijete si Tatianiny přirozeně kudrnaté vlasy a její výrazy jsou k nezaplacení.OB herci a tvůrci děkuji za EWWY

20. prosince 2013 v 12:21 | britain_xx

Letos v září seriál Orphan Black vyhrál cenu EWWY, kterou pořádá magazín Entertainment Weekly. Je dobře známo, že herci i štáb seriálu si svých fanoušků, všechn článků i ocenění, které získají, velice váží. Proto - sice s docela velkým zpožděním = ale přece! - se herci OB a tvůrci seriálu vyfotili se vzkazem pro magazín EW a děkují za výhru v EWWY 2013 ! :) Fotky jsou opravdu nové, takže.. že by fotky focené na place? ! ? :O..

Zleva - Evelyne Brochu (Delphine), John Fawcett (tvůrce, scénárista), Matt Frewer (Dr. Aldous Leekie), Tatiana Maslany (jeden bazilión klonů), Dylan Bruce (Paul) a Graeme Manson (tvůrce, scénárista)

Tatiana s kamarádkami

9. listopadu 2013 v 13:47 | britain_xx

Tatiana žije! Objevily se nové fotky. Ne žádný photoshoot, bohužel, nebo nic podobného. Jsou to spíše fanouškovské fotky, ale to taky není tak docela ono.. jsou to fotky s Tatianinýma kamarádkama. První už je starší, nevím přesný datum, ale není určitě nová. Druhá je stará asi pět dnů. Na první fotce Tat trošku spí:D Ale stejně je kouzelná! A na druhé jí to opravdu sluší. Mimochodem, druhá fotka je pořízená na rugbyovém zápase v Torontu. :)Nové fan fotky

24. října 2013 v 13:00 | britain_xx

Do galeri jsem také nahrála dvě nové fotky s fanynkami. Určitě se na ně podívejte, protože Tat je kouzelná. Fanoušci ke svým fotka vždycky píší, jak byli rádi, že Tat potkali, jak byla hodná, příjemná.. :) Na jedné fotce má Tat svoji oblíbenou čepku ! :)

Tatiana s fanoušky

16. září 2013 v 15:53 | britain_xx
Poslední dny, když mám čas a volno - haha - tak tu dobu, kterou trávím na počítači, tak trávím většinou tak že prolézám tumblr. Proto jsem našla pár fotek na kterých je Tatiana s fanoušky. :) Fotky si můžete samozřejmě kliknutím zvětšit. U první fotky slečna, která fotku přidala, napsla, že potkal Tatianu, která byla samozřejmě naprosto úžasná, ale že ona (slečna) byla naprosto namol:D tak mě to pobavilo. :)

abezQx3s adkxaXcf
abdgoMq0

Malá Tatiana

15. září 2013 v 19:40 | britain_xx
Chcete vidět něco naprosto úžasného, dokonalého a nádherného? Ukážu vám fotky maličké, no te tak maličké - Tatiany. Je prostě kouzelná. Tyhle fotky jsou jasným důkazem toho, že byla prostě vždycky tak nádherná jako je teď! :)

Toronto Fan Expo 23. 8. 2013

24. srpna 2013 v 17:54 | britain_xx

Jistě víte, že tento víkend probíhá FanExpo Canada, což je takový menší Comic Con. Svůj panel tu měl i seriál Orphan Black, bohužel bez hlavní hvězdy Tatiany Maslany. Ani fotky se neobjevují, žádné články.. ale, možná je zatím prostě jenom brzy. Takže, tady je zatím pár fotek, které jsem různě posbírala, postupně budu tento článek aktualizovat.

adkvovgqacxh0YLJabciY4WGadqHz9IP

With fan in Scotland

10. srpna 2013 v 19:22 | britain_xx

Tatiana s fanynkou ve Skotsku. Bohužel nevím, kdy to bylo. Ale fanynky fotku vložila na tumblr a psala, jak strašně vedle z toho byla, že ji potkala v hotelu. Obejmula se s ní, řekla jí, jak je úžasná herečka a jak ji obdivuje.. prý spíš ale jenom trapně plácala. No, já bych rozhodne trapně plácala.. :D Je to strašně krásná fotka, Tat to moc sluší, i když je v takovém tom domácím! :)

adqPMJmH

Comic Con 2013

23. července 2013 v 17:08 | britain_xx

Malý mix fotek z Comic Conu s Tatianou, Jordanem a Dylanem. Z panelu, z rozhovorů, z focení.. opravdu takový mix. Všechny fotky jsou posbírané na oficiálním twitteru OB.

abbGKYkfabjzhDBDadeqn6faacigQtqxadl7enzq

Comic Con - Behind the Scenes

19. července 2013 v 21:54 | britain_xx
Na ComicConu v San Diegu samozřejmě nesmí chybět ani Tatiana s celým týmem a hlavně se seriálem Orphan Black. Zde je jedna zákulisní fotka z focení photoshootu.


Moc tam toho zrovna není vidět, uvidíme, až vyjdou oficiální fotky k photoshootu.
 
 

Reklama