Promotional Photos

Nová promo fotka

24. dubna 2014 v 13:45 | britain_xx

Mám tu také ještě jednu promo fotku, ale v zájmu neprozrazování spoilerů ji raději šoupnu pod čaru. Takže, promo fotka v celém článku:)

Nové promo fotky - 2. série

9. dubna 2014 v 20:43 | britain_xx

Do druhé série zbývá už jenom neskutečných deset dní!!!!!! A teď tu jsou další nové promo fotky, ze kterých mám samozřejmě šííílenou radost, ale stejně mi přidělávají další vrásky na čele.

První fotka. Trojka Felix, Alison a Donnie. Tohle bude asi docela zajímavá linka příběhu, každopádně na Felixe a Alison se dohromady opravdu těším. A Alison samozřejmě sklenka vína v ruce. Cosima a Delphie. Delphine má pochopitelně plášť z Dyadova institutu, ale všimněte si, že Cosima ho má taktéž. Paul, Rachel a doktor Leekie. Nelíbí se mi, že Paul je na fotce právě s těmito dvěma. A Sarah s novovou posilou pro seriál, s hercem Michielem Huismanem (který mě mimochodem totálně okuzlil jako Daario Naharis v GoT 4x01:D).

Oficiální promo plakáty - druhá série

21. března 2014 v 20:24 | britain_xx

Zatímco fanoušci čekali na druhou sérii Orphan Black, vytvořili spoustu fanouškovských plakátů ke druhé sérii. Teď jsou tu první OFICIÁLNÍ plakáty pro jednotlivé, řekněme.. "hlavní" klony. Vypadají.. no, docela zvláštně. Ale líbí se mi, protože prostě vypadají jinak než běžné plakáty, takže za mě určitě spokojenost! Na plakátech uvidíte čtyři naprosto dokonalé herečky.. oh. Ne. Moment. Na všech je naprosto brilantní Tatiana Maslany!


Alison. Sarah. Cosima. Rachel.


Oficiální promo fotky ke druhé sérii

15. března 2014 v 12:46 | britain_xx

Konečně se objevily oficiální promo fotky ke druhé sérii OB. Vypadají opravdu skvěle a pořád nemůžu uvěřit, jak je Tatiana krásná. Už vás s tím štvu? Tak to máte blbý, štvát vás s její krásou budu pořád.

Nemám pro vás fotky jenom Tat jako klonů, ale v galerii můžete najít i ostatní postavy. Postavy "staré" jako je třeba Paul, nebo Art, ale také ty nové, třeba Cal. Enjoy!:)


Orphan Black | Promotional Photos | Season 1

30. července 2013 v 12:42 | britain_xx
Promo fotky k první sérii. Na první fotografii Tatiana jako Sarah, potom Tatiana jako Sarah, která předstírá, že je Beth s Paulem, dále Beth, Cosima a Alyson. Nemá to holka lehké:)


xx

adtyGZRwxxabl9aK0TxxadsWClM3xxacly4lcc
 
 

Reklama