Webclips

02x02 - Governed By Sound Reason And True Religion

24. dubna 2014 v 13:29 | britain_xx

Konečně jsem si našla trochu času a můžu vám ukázat promo na druhý díl:) Tohle bude opět jízda, to je prostě jasné. Určitě se na promo podívejte. Pokud se tedy nebojíte spoileru - významného spoileru!! - u 2x01 :) Víte, co je vážně hrozný? Už jen devět dílů a je zase konec! :O

2x01 Sneak Peek

19. dubna 2014 v 20:52 | britain_xx

Když už je dneska ta premiéra, tak to vypadá, že nás chtějí napínat ještě víc a víc! Jen před pár hodinami byla zveřejněna skoro čtyřminutová scéna z 2x01. Scéna, která je, která je.. prostě :O.. Když si představím, že na tuhle scénu jsem koukala přesně takhle - :OO - tak opravdu nevím, co budu dělat u celého dílu.

Nový exkluzivní klip - Rachel Duncan

18. dubna 2014 v 21:15 | britain_xx

Nový exkluzivní klip ze druhé série. Jde o scénu Rachel Duncan a doktora Leekieho. Jsem opravdu zvědavá, co se z Rachel vyklube, protože vypadá opravdu jako "velké zvíře" v celém DYADu.

Nový trailer - 2. série

4. dubna 2014 v 21:13 | britain_xx

Nový trailer na druhou sérii! Premiéra druhé série je již za patnáct dní!!! U nás tedy za šestnáct ráno.. :) Lidi, tento trailer je naprosto.. snad to nejlepší, co bylo ke druhé sérii zatím uvolněno. Některý z klonů.. tam nevypadá dobře.. zdravotně. Je to Cosima?! Nemá dredy.. ale podle různých fotek a ze sneak peeků je možné, že se Cos svých dredů zbaví..nebo je to jiný klon. Kdo ví? KDO VÍ? Poprvé jsme mohli vidět hostujícího herce Patricka J. Adamse (seriál Suit/Kravaťáci), že by v roli policisty? Kriminalisty? Nebo tak něco... ? "Cosima will suffer..." ... ARG! Bože. Nemůžu dýchat. Nikdy se mi nestalo, abych kvůli nějakému seriálu takhle vyšilovala. Kvůli traileru!!

Fanouškovská základna #cloneclub-u je prostě silná. Celý tumblr se bouří, doufá, vyhrožuje, že jestli Cos zemře, bude to mít.... následy!

EDIT. Po stém shlédnutí a naprosto detailním prozkoumání jsem došla k názoru, že klon, který se krčí u záchodu a vypadá naprosto zničeně, je Alison. Ale víte jak......


Nové video ke druhé sérii OB

22. března 2014 v 16:12 | britain_xx

Objevilo se nové video ke druhé sérii Orphan Black. Nenazývala bych ho promem, ani trailerem. Ve videu mluví Tatiana o druhé sérii a ve videu můžete vidět scény jak z první, tak ze druhé série. A scény, které uvidíte ve videu ze druhé série, jsou NOVÉ! Nebo alespoň velká většina z nich nebyla dosud v žádném traileru ani sneak peeku. A jak ty scény vidím, začínám se strašně bát toho, co druhá série přinese.

Rekapitulace první řady

17. března 2014 v 17:40 | britain_xx

Premiréra druhé řady Orphan Black se pomalu, ale JISTĚ! blíží. Televizní stanice BBC America, která má Orphan Black pod palcem zveřejnila následující video, které zachycuje důležité okamžiky první série. Video je opravdu spoilerové. Žádné nové záběry z druhé řady v něm nejsou, pouze to nejdůležitější ze série první. Pokud se nechcete připravit o překvapení v případě, že jste ještě 1. sérii neviděli, ta se určitě nekoukejte. Pro ty co viděli, to bude příjemné osvěžení. :) Ve videu vás "uvítá" sama Tat.
Go CloneClub! :)

Nový trailer - 2. série

15. března 2014 v 12:10 | britain_xx

Asi před čtyřmi dny byl zveřejněn tento nový trailer na druhou sérii. Uvidíte v něm nové scény, které nebyly dosud zveřejněny ani v osmi ukázkách, které můžete najít tady.
Enjoy!:)


Sneak Peeky ke druhé sérii

13. března 2014 v 16:21 | britain_xx

S pomalu - ale jistě!! - se blížící druhou epizodou se začaly do světa vypouštět i krátké ukázky, tzv sneak peeky. Tohle absolutně vůbec nebudu zdržovat, protože jsou naprost skvělé a chci, abyste si je také mohli užít! :)
Nový teaser na druhou sérii

31. prosince 2013 v 10:59 | britain_xx

Televizní stanice BBC One zveřejnila další teaser na druhou sérii Orphan Black. Je naprosto dokonalý i přesto, že je celý vytvořen počítačově a nezahlédnete žádnou novou scénu. Hlavně poslouchejte, jak Tatiana mluví.. není ani tak důležité, co říká - i když to je taky docela žůžo!! ALE! Uvědomte si, že v tomto půlinutovém teaseru promluví čtyři postavy seriálu, a všechny jsou Tatiana... no neumí se svým hlasem opravdu dokonale pracovat?

Video bylo zveřejněno už den před Stědrým dnem, ale můj nefungující počítač prostě nezajímá, že vá ho potřebuji ukázat a prostě bude.. no, nefungovat.

První trailer na druhou sérii Orphan Black a datum premiéry

24. listopadu 2013 v 9:08 | britain_xx

Je to tady! Druhá série Orphan Black má svůj první oficiální... trailer? Tento trailer/webclip/kdo-ví-co-to-je vznikl jen kvůli tomu, aby bylo konečně odhaleno pravé datum premiéry druhé série. Ano, takže si oddechněte, nebude to 14. dubna, což kolovalo po internetu.. ale vaše oddechnutí možná nebude trvat tak dlouho, protože konečné a oficiální datum premiéry od televize BBC je

19. duben 2014

ano, ti bystřejší si jistě uvědomili, že je to ještě o pět dní později. Každopádně jsem ale strašně vedle z tohoto naprosto skvělého traileru, i když se z něj samozřejmě nic nedozvíme. A nějaké nové scény? Ano, jsem si jistá, že scéna se Sarah je určitě nová! Takže, užijte si video, já ho viděla už asi 10x.Orphan Black Conversation with cast

21. července 2013 v 15:25 | britain_xx
Na Comic Conu měl panel také seriál Orphan Black, samozřejmě. Zde je video, kde Tatiana, Jordan a Bruce odpovídají na otázky od diváků. Video začíná až na 9:53.

Orphan Black - Trailer Season 1

19. července 2013 v 22:45 | britain_xx
Tak, zde máte trailer na Orphan Black, první sérii. Pokud jste doteď nevěděli, zda se na seriál s famózní Tatianou Maslany hrající až sedm!!! rolí koukat, doufám, že teď změníte názor.

 
 

Reklama